Senzomotorická podložka PS01 HMS
  • Senzomotorická podložka PS01 HMS

Senzomotorická podložka PS01 HMS

#36_013

Balančná masážna senzomotorická podložka je vhodným masážnym doplnkom pri dlhotrvajúcom sedení. Pôsobí priaznivo pri bolestiach chrbtice. Priemer: 35 cm.

10,45 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Dodá partner: Abistore Sport
Produkty
          728
Dodanie
       3 - 8 dní
Popis

Masážna senzomotorická podložka s priemerom 35 cm


Balančná senzomotorická podložka slúži k tréningu motorickej koordinácie, rovnováhy a celkového držania tela. Podložku je možné veľmi ľahko dohustiť ihlou podľa toho, ako veľmi chceme meniť obtiažnosť cvičenia rovnováhy.

Táto nestabilná, senzomotorická podložka je ideálna pre balančné cvičenia pri fitness alebo tvarovanie postavy, k tréningu športovcov a k rehabilitácii. Používa sa tiež k zdravému sedenie na odľahčenie chrbtice pri bolestiach chrbta. Je ideálnou voľbou k precvičovaniu stabilizačných svalov a vzpriamovačov chrbtice, v dôsledku čoho podporuje správne držanie tela pri sedení. Pri rehabilitáciách sa často využíva na nácvik správnej rovnováhy tela. Balančná podložka je plne bezpečná a vhodná pre všetky vekové kategórie používateľov.

Podložku môžete používať na precvičovanie rovnováhy, posilňovanie chrbtových alebo brušných svalov a masáž chodidiel. Podložku je možné použiť aj pre odľahčené sedenie, pretože podporuje elasticitu chrbtového a brušného svalstva, bez toho by sa namáhalo a unavovalo. 

Výhody:

·       špeciálny proti šmykový povrch

·       ideálna pomôcka pre eliminovanie bolestí chrbta v dôsledku dlhotrvajúceho sedenia

·       dokázané masážne a rehabilitačné účinky

Technické parametre:

·       materiál: PP

·       priemer: 35 cm

Detaily produktu
#36_013
5907695500219
Produkty v rovnakej kategórii: 13

Kód: #36_007

Značka: HMS

Balančná podložka BSX10 HMS

Balančná podložka sa používa pre všetky pohybové cvičenia, strečing, pilates alebo joga. Ideálna pomôcka na precvičovanie stabilizačných svalových partií.

Cena 69,90 €
Viac
Skladom

Kód: #36_014

Značka: HMS

Rotana KO01 HMS

Rotačný disk Rotana s magnetickými bodmi. Skvelým pomocníkom pre zoštíhlenie postavy a vyformovanie brušných svalov.Priemer: 25 cm.

Cena 7,89 €
Viac
Skladom