• Novinka
HMS Senzomotorická podložka PS01
  • HMS Senzomotorická podložka PS01
  • HMS Senzomotorická podložka PS01

Senzomotorická podložka PS01 - HMS

#36_013

Balančná masážna senzomotorická podložka je vhodným masážnym doplnkom pri dlhotrvajúcom sedení. Pôsobí priaznivo pri bolestiach chrbtice. Priemer: 35 cm.

10,45 €
s DPH
Množstvo
Skladom

Popis

Masážna senzomotorická podložka s priemerom 35 cm


Balančná senzomotorická podložka slúži k tréningu motorickej koordinácie, rovnováhy a celkového držania tela. Podložku je možné veľmi ľahko dohustiť ihlou podľa toho, ako veľmi chceme meniť obtiažnosť cvičenia rovnováhy.

Táto nestabilná, senzomotorická podložka je ideálna pre balančné cvičenia pri fitness alebo tvarovanie postavy, k tréningu športovcov a k rehabilitácii. Používa sa tiež k zdravému sedenie na odľahčenie chrbtice pri bolestiach chrbta. Je ideálnou voľbou k precvičovaniu stabilizačných svalov a vzpriamovačov chrbtice, v dôsledku čoho podporuje správne držanie tela pri sedení. Pri rehabilitáciách sa často využíva na nácvik správnej rovnováhy tela. Balančná podložka je plne bezpečná a vhodná pre všetky vekové kategórie používateľov.

Podložku môžete používať na precvičovanie rovnováhy, posilňovanie chrbtových alebo brušných svalov a masáž chodidiel. Podložku je možné použiť aj pre odľahčené sedenie, pretože podporuje elasticitu chrbtového a brušného svalstva, bez toho by sa sa namáhalo a unavovalo. 

Výhody:

·       špeciálny proti šmykový povrch

·       ideálna pomôcka pre eliminovanie bolestí chrbta v dôsledku dlhotrvajúceho sedenia

·       dokázané masážne a rehabilitačné účinky

Technické parametre:

·       materiál: PP

·       priemer: 35 cm

Detaily produktu
#36_013
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: