• Vypredané
Selenium Scitec Nutrition, 100 tbl
  • Selenium Scitec Nutrition, 100 tbl

Selenium Scitec Nutrition, 100 tbl

#12_019

Selenium je stopový prvok, ktorý ovplyvňuje správne fungovanie takmer celého organizmu. Selén pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom.

8,50 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Minimálne množstvo na kúpu tohto produktu je 2.

Popis

Pre podporu správnej funkcie imunitného systému


Selenium
je stopový prvok, ktorý ovplyvňuje správne fungovanie takmer celého organizmu. Pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Selén je pre naše telo nevyhnutnou minerálnou zložkou. Existuje v organickej aj anorganickej forme. V tele hrá selén neoceniteľnú úlohu - je nevyhnutný pre správnu funkciu enzýmov, pomáha odstraňovať voľné radikály a chráni bunky a červené krvinky pred ich toxickými účinkami. Selenium pomáha udržiavať zdravé vlasy, nechty, reguluje správnu funkciu imunitného systému, je zodpovedný za zdravú štítnu žľazu a dokonca je zodpovedný za správny priebeh spermatogenézy.

Výhody:

  • podporuje imunitný systém
  • prispieva k tvorbe spermií
  • udržiava normálny stav vlasov a nechtov

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 tabletu denne a zapite vodou.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_019

Zahusťovadlo: hydrogén fosfát draselný, mikrokryštalická celulóza; selénom obohatené droždie, látka zabraňujúca hrudkovateniu a spekaniu: rastlinný stearát horečnatý.

Alergény
Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, lepku, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Veľkosť 1 dávky: 1 tbl

1 tbl

RVH (%)*

Selén

50 mcg

91 %

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).