Revex-16 - Scitec Nutrition

#12_098

Komplex pre stimuláciu telesnej hmotnosti a telesného tuku.

Príchuť
Množstvo
24,97 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Revex-16 je komplexom pre stimuláciu a telesnej hmotnosti a telesného tuku. Obsahuje 16 účinných látok, medzi ostatnými kyselinu hydroxycitrónovú (HCA), výťažky Garnicia Cambogia, výťažky epigalokatechín galátu (EGCG) zo zeleného čaju.

Napomáha pri kontrole telesnej hmotnosti, telesného tuku a pocitu hladu. „REVEX-16“ obsahuje chróm, ktorý napomáha pri metabolizme makroživín a tiež pri udržiavaní normálnej hladiny cukru v krvi.

Výhody:

·        podporuje spaľovanie tukov

·        pomáha kontrolovať chuť do jedla

·        zvyšuje energiu

Odporúčané dávkovanie: Užiť 1 – 2 kapsuly (1 – 2 krát denne). Neskôr užiť 3 kapsuly (2 krát denne), a to ráno nalačno a poobede. Po 8 – 12 týždňov sa odporúča zaradiť prestávku v trvaní 2 týždňov.

Zloženie: Výťažky rastliny Citrus aurantinum (so 4% obsahom synefrínu), L-fenylalanín, L-tyrozín, koffein anhidrous, výťažky rastliny Garcinia cambogia (60%-ný obsah kyseliny hydroxicitrónovej), výťažky zeleného čaju (>50%-ný obsah polyfenolov), výťažky z horkej tekvičky, Dandelion (Taraxacumofficinale), hesperidín, inozitol, naringin, quercetín, resveratol, kyselina alfa-lipoová, BioPerine®, chróm pikolinát, želatínová kapsula (farbivo kapsľovej šupky: dioxid titaničitý, oxid čierneho železa, allura red AC**)

**Môže mať nežiadúce účinky na aktivitu a pozornosť detí!

Upozornenie: Užívanie produktu nie je vhodné pre osoby s mentálnym ochorením a počas liečby. Pred užívaním konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom. Neužívajte produkt do dovŕšenia veku 21 rokov, počas tehotenstva a v období dojčenia. Produkt môže vplývať na využiteľnosť a účinnosť niektorých liekov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, alebo arašidov.

Detaily produktu
#12_098
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: