Amix Nutrition Recovery Max 575 g
  • Amix Nutrition Recovery Max 575 g
  • Amix Nutrition Recovery Max, nutričné hodnoty

Recovery Max - Amix Nutrition

#13_083

Recovery Max obsahuje vyváženú zmes najdôležitejších aminokyselín, minerálov a ďalších účinných látok. Pre dokonalé a rýchle zotavenie po náročnom fyzickom výkone.

Príchuť
Hmotnosť
26,35 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Rýchle zotavenie po náročnom fyzickom výkone


Recovery Max
 je produkt, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre dokonalé a rýchle zotavenie po náročnom fyzickom výkone. Obsahuje vyváženú zmes najdôležitejších aminokyselín, minerálov a ďalších účinných látok. Už v prvej hodine po výkone vaše svaly hľadajú čo najkvalitnejší zdroj výživných látok, ktoré sú podmienkou kvalitnej regenerácie.

L-glutamín je najhojnejšou aminokyselinou vo svaloch. Bez dodania dostatočného množstva tejto aminokyseliny nie je možná regenerácia a rast svalov.


BCAA aminokyseliny s rozvetveným reťazcom zvyšujú syntézu proteínov vo svaloch (znižujú jeho rozklad).

L-citrullín malát - pomáha odplavovať svalovú kyselinu mliečnu. Obnovuje zdroje okamžitej energie (ATP), čím oneskoruje a odstraňuje známky únavy.


Beta alanín podporuje tvorbu karnozínu vo svaloch, ktorý sa podieľa na regenerácii celého organizmu. Pomáha nespavosti a zlepšuje kvalitu spánku.


PhosphoMatrix je špeciály minerál premix, ktorý zaisťuje prísun dôležitých látok do krvného obehu.

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1/2 odmerky (11,5 g) v 200 – 300 ml vody. Užite ihneď po skončení fyzického výkonu.

Zloženie

L-Glutamín, L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valin, L-citrulín Malát, Beta-Alanín (CarnoSyn®). Hydrogénfosforečnan vápenatý, kyselina citrónová, jedlá sóda, hydrogénfosforečnan draselný, hydrogénfosforečnan sodný. Farbivá: (ovocný punč - extrakt z červenej repy, pomaranč - kurkumín a extrakt z červenej repy), aróma, Sacharóza (Splenda®), acesulfam K, Oxid kremičitý, Pyridoxín HCL.

Alergény

Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje, lepku, kôrovcov, orieškov a arašidov.

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_083