• Vypredané
Push Up Stand Power System
  • Push Up Stand Power System

Push Up Stand Power System

#26_009

Push Up Stand z chrómovej ocele ideálne na precvičovanie hrudníka, chrbta, bicepsov, tricepsov, brušných a sedacích svalov.

10,40 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Podpery na kľuky z chrómovej ocele


Push Up Stand
 sú vyrobené z ultra silnej chrómovej ocele. Umožňujú udržiavať rovné zápästia bez namáhania zápästia a kĺbov. Prenosné, ľahké fitnes vybavenie, ktoré je ideálne na kľuky doma, v telocvični, v kancelárii alebo na cestách. Vložte ich do tašky a máte všetko pripravené. Penové chrániče rúk, stabilné a nekĺzavé.

Push Up Stand sú ideálne na precvičovanie hrudníka, chrbta, bicepsov, tricepsov, brušných a sedacích svalov a mnohých ďalších silových tréningov. Pomocou posuvných tyčí sa dá efektívne trénovať cvičenie hornej časti tela. Držanie úchopov v rôznych uhloch vám môže pomôcť pri cvičení hornej časti tela, čo vám umožní trénovať svaly ľahko a efektívne.


Push Up Stand poskytujú efektívne cvičenie z akéhokoľvek miesta v domácnosti. Kľuky aktivujú takmer každý sval vo vašom tele, čo má za následok posilnenie svalov a zvýšenie vytrvalosti, pretože na vykonanie pohybu sa používa každá väčšia svalová skupina. Kľuky umožňujú natiahnutie bicepsov a chrbtových svalov, čím sa zvyšuje vaša flexibilita a predchádza sa tým zraneniam pri cvičení.

Keď zapojíte väčšie svalové skupiny, vaše srdce pracuje tvrdšie, posilňuje váš kardiovaskulárny systém a podporuje zdravie srdca. Push Up Stand stojany sú na zápästiach oveľa jednoduchšie, pretože udržujú vaše kĺby neutrálne a poskytujú tak väčšiu ochranu ako bežné kľuky.

Technické parametre:

·        veľkosť: univerzálna

·        balenie: pár

Výhody:

·        pevná a stabilná konštrukcia

·        komfortný neoprénový poťah rukovätí

·        kompaktné a ľahko prenosné prevedenie

·        vhodné pre mužov aj ženy

Detaily produktu
#26_009
4005001000000