Najnovší článok

Vyhľadávanie

  Push Up Bar Pro Power System
  • Push Up Bar Pro Power System

  Push Up Bar Pro Power System

  #26_034

  Push Up Bar Pro sú ideálne na precvičovanie hrudníka, chrbta, bicepsov, tricepsov, brušných a sedacích svalov a mnohých ďalších silových tréningov.

  9,85 €
  S DPH
  Množstvo
  Skladom

  Popis

  Podpery na kľuky pre posilnenie svalstva


  Push Up Bar Pro
   pre posilnenie svalstva hrudníka, chrbta, bicepsov a tricepsov, brušných a sedacích svalov. Umožňujú udržiavať rovné zápästia bez namáhania zápästia a kĺbov. Prenosné, ľahké fitnes vybavenie, ktoré je ideálne na kľuky doma, v telocvični, v kancelárii alebo na cestách. Vložte ich do tašky a máte všetko pripravené. Penové chrániče rúk, stabilné a nekĺzavé.

  Push Up Bar Pro poskytujú efektívne cvičenie z akéhokoľvek miesta v domácnosti. Kľuky aktivujú takmer každý sval vo vašom tele, čo má za následok posilnenie svalov a zvýšenie vytrvalosti, pretože na vykonanie pohybu sa používa každá väčšia svalová skupina. Kľuky umožňujú natiahnutie bicepsov a chrbtových svalov, čím sa zvyšuje vaša flexibilita a predchádza sa tým zraneniam pri cvičení.

  Keď zapojíte väčšie svalové skupiny, vaše srdce pracuje tvrdšie, posilňuje váš kardiovaskulárny systém a podporuje zdravie srdca. Podpery na kľuky sú na zápästiach oveľa jednoduchšie, pretože udržujú vaše kĺby neutrálne a poskytujú tak väčšiu ochranu ako bežné kľuky.

  Technické parametre:

  ·        veľkosť: univerzálna

  ·        balenie: pár

  Výhody:

  ·        pevná a stabilná konštrukcia

  ·        komfortný neoprénový poťah rukovätí

  ·        kompaktné a ľahko prenosné prevedenie

  ·        vhodné pre mužov aj ženy

  Detaily produktu
  #26_034
  4022001000007