Push Up Bar Pro Power System
  • Push Up Bar Pro Power System

Push Up Bar Pro Power System

#26_034

Push Up Bar Pro sú ideálne na precvičovanie hrudníka, chrbta, bicepsov, tricepsov, brušných a sedacích svalov a mnohých ďalších silových tréningov.

9,85 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Popis

Podpery na kľuky pre posilnenie svalstva


Push Up Bar Pro
 pre posilnenie svalstva hrudníka, chrbta, bicepsov a tricepsov, brušných a sedacích svalov. Umožňujú udržiavať rovné zápästia bez namáhania zápästia a kĺbov. Prenosné, ľahké fitnes vybavenie, ktoré je ideálne na kľuky doma, v telocvični, v kancelárii alebo na cestách. Vložte ich do tašky a máte všetko pripravené. Penové chrániče rúk, stabilné a nekĺzavé.

Push Up Bar Pro poskytujú efektívne cvičenie z akéhokoľvek miesta v domácnosti. Kľuky aktivujú takmer každý sval vo vašom tele, čo má za následok posilnenie svalov a zvýšenie vytrvalosti, pretože na vykonanie pohybu sa používa každá väčšia svalová skupina. Kľuky umožňujú natiahnutie bicepsov a chrbtových svalov, čím sa zvyšuje vaša flexibilita a predchádza sa tým zraneniam pri cvičení.

Keď zapojíte väčšie svalové skupiny, vaše srdce pracuje tvrdšie, posilňuje váš kardiovaskulárny systém a podporuje zdravie srdca. Podpery na kľuky sú na zápästiach oveľa jednoduchšie, pretože udržujú vaše kĺby neutrálne a poskytujú tak väčšiu ochranu ako bežné kľuky.

Technické parametre:

·        veľkosť: univerzálna

·        balenie: pár

Výhody:

·        pevná a stabilná konštrukcia

·        komfortný neoprénový poťah rukovätí

·        kompaktné a ľahko prenosné prevedenie

·        vhodné pre mužov aj ženy

Detaily produktu
#26_034
4022001000007