Superior Casein

#33_015

Prémiový kazeínový proteín zaručujúci dostatok bielkovín pre svaly po celú noc.

Príchuť
Hmotnosť
51,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

SUPERIOR 14 SUPERIOR CASEIN - NOČNÝ PROTEIN

Micelárny kazeín
- vyniká najpomalším vstrebávaním, takže bude svalom dodávať bielkoviny po celý deň. To isté platí aj pre mliečnu bielkovinu obsiahnutú v tomto proteínovom kokteily.

Ako je všeobecne známe, micelárny kazeín prispieva k lepšej regenerácii svalov tým, že svalom dodáva po dlhú dobu dostatočné množstvo aminokyselín potrebných pre anabolizmus. Preto je najpopulárnejším zdrojom bielkovín najmä večer, kedy sa každý športovec snaží najviac regenerovať.

Proteín prispieva k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty a udržiavaniu normálnych kostí.*

*Tieto vyhlásenia boli vedecky preukázané Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA) a schválené Európskou komisiou (ES).

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte jednu odmerku (30 g) v 240 ml studenej vody alebo mlieka. Konzumujte 1 – 2 dávky večer pred spaním. Konzumujte približne 1 gram bielkovín na kilogram telesnej hmotnosti.

Zloženie:

Čokoláda-karamel:
Mliečny proteínový koncentrát [mliečny proteínový koncentrát, mliečny kazeín (z mlieka), kazeinát vápenatý (z mlieka)], rastlinné oleje z kokosového oleja, Emulgátor (sodná soľ karboxymetylcelulózy), sladidlo (sukralóza), papaín - z Carica papaya, soľ, beta -galaktosidasa, vanilkový krištáľ.

Vanilka-kokos:
Mliečny proteínový koncentrát [mliečny kazeín (z mlieka), kazeinát vápenatý (z mlieka)], rastlinné oleje z kokosového oleja, aromatické látky, emulgátory Celulóza), soľ, sladidlo (sukralóza), papaín - z Carica papaya, vanilkový krištáľ, beta- galaktozidáza, farba (Tartrazín*). *Tartrazín: Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť u detí.

Alergény:
Obsahuje mlieko a sóju (lecitín) a môže obsahovať stopové množstvo orechov a vajec.

Upozornenie
: Používajte tento produkt len ako doplnok stravy. Nepoužívajte ho ako náhradu pestrej stravy. Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C a mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#33_015
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: