Iso Whey Prozero

#27_008
Nutrend

Srvátkový izolát obohatený o L-glutamín, vitamín B6 a tráviace enzýmy.

Príchuť
Hmotnosť
18,32 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Iso Whey Prozero je najnovší produkt z rady proteínov s vysokým obsahom bielkovín, vyrobený metódou CFM. Použitie izolovanej srvátkovej bielkoviny zaručuje maximálnu kvalitu a jeden z najlepších zdrojov esenciálnych aminokyselín, a tiež prirodzene sa vyskytujúci vysoký obsah BCAA. Tento produkt je vytvorený tak, aby spĺňal najprísnejšie diéty vrcholových športovcov, tým pádom je takmer bez obsahu laktózy, a hlavne bez cukru.

ISO WHEY PROZERO je vhodný na použitie pri nízkosacharidových diétach a súčasne vďaka vysokému obsahu bielkovín je možné uplatniť v situáciách, kedy je požadované zvýšenie bielkovín v strave.

Produkt je obohatený o aminokyselinu L-glutamín a vitamín B6, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, ďalej k normálnej tvorbe červených krviniek a kzníženiu únavy. Tráviace enzýmy umožňujú prijímať produkt ISO WHEY PROZERO s relatívne krátkym odstupom (cca 60 minút) od bežnej stravy, alebo od športovej aktivity. Bielkoviny prispievajú k rastu a k udržaniu svalovej hmoty, ďalej k udržaniu normálnych kostí.


Výhody:

·        21 g bielkovín v jednej dávke

·        obohatený o L-glutamín a vitamín B6

·        nízky obsah laktózy

·        bezlepkový

·        bez cukru

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (1 a 2/3 odmerky = 25 g) v 200 ml vody a užite 1 – 2 krát denne.Zloženie:

Čokoláda-brownies:
Srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), L-glutamín, kakao, sušené plnotučné mlieko, aróma, zahusťovadlo xantánová guma, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, zmes tráviacich enzýmov DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, pyridoxín hydrochlorid.

 

Jahoda cheesecake: Srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), L-glutamín, sušené plnotučné mlieko, aróma, koncentrát z červenej repy, zahusťovadlo xantánová guma, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, zmes tráviacich enzýmov DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, pyridoxín hydrochlorid.

Vanilka:
Srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), L-glutamín, sušené plnotučné mlieko, aróma, zahusťovadlo xantánová guma, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, zmes tráviacich enzýmov DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, pyridoxín hydrochlorid, farbivo beta-karotén.

Alergény:
 Obsahuje sójové zrná, mlieko alebo výrobky z nich.

Upozornenie: 
Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Po otvorení spotrebujte do 4 mesiacov.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred teplom, mrazom a vlhkosťou.

Detaily produktu
#27_008
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_020

Značka: BioTechUSA

ULISSES Iso Whey Zero

Prémiový srvátkový proteínový izolát bez pridaného cukru, bez laktózy* a gluténu, so základnou surovinou Native Whey Isolate a extra pridanými aminokyselinami BCAA a glutamín.

Cena 59,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]