Hydro Whey

#27_007
Nutrend

Hydrolyzovaný srvátkový izolát.

Príchuť
Hmotnosť
34,70 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Izolát natívnej srvátkovej bielkoviny je považovaný za jeden z najvýhodnejších zdrojov bielkoviny z hľadiska vstrebateľnosti, ale aj využiteľnosti. Ak sa takáto bielkovina podrobí čiastočnej enzymatickej hydrolýze, vznikne mimoriadne kvalitný produkt, pre obnovu svalových vlákien po náročnej fyzickej aktivite a hlavne pre potrebný svalový rast. Práve tento izolát natívnej srvátkovej bielkoviny predstavuje hlavnú surovinu unikátneho produktu Hydro Whey, ktorý uvádza spoločnosť Nutrend ako najhorúcejšiu novinku medzi proteínmi.

Hydro Whey je obohatený o:

Tolerase®L

·        kyslá forma laktázy, ktorá pomáha štiepiť mliečny cukor (laktózu)


Chróm

·        prispieva k normálnemu metabolizmu makronutrientov

·        prispieva udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi


Vitamín B3

·        prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania

·        prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu


Prvotriedny  a značkový hydrolyzovaný izolát srvátkovej bielkoviny Hydrovon™, ktorý vďaka šetrnej hydrolýze nestráca na svojej biologickej hodnote a vyniká skvelým aminokyselinovým spektrom.

Ďalšiu značkovú surovinu v tomto produkte predstavuje Tolerase®L. Jedná sa o kyslú formu enzýmu laktázy, ktorý pomáha štiepiť mliečny cukor (laktózu) aj v prostredí tráviaceho traktu, ktoré je pre bežný enzým laktázy nepriaznivé.

HYDRO WHEY obsahuje 80% prvotriednej bielkoviny a nulové množstvo cukrov s výnimkou prirodzene sa vyskytujúcich. K sfarbeniu produktu sú použité výhradne prírodné farbivá a skvelú chuť mu dodáva iba stévia a sukralóza.

Produkt HYDRO WHEY vyniká mimoriadnou stráviteľnosťou a spĺňa potreby všetkých športovcov, ako na amatérskej rovine, tak aj najnáročnejších profesionálov z ktoréhokoľvek športového odvetvia.

Ktokoľvek bude potrebovať prvotriedny produkt s vysokým obsahom ľahko stráviteľnej bielkoviny, má teraz k dispozícii HYDRO WHEY. Srvátkový proteínový hydrolyzát pre doplnenie kvalitnej a dobre stráviteľnej bielkoviny v priebehu dňa.

Výhody:

·        podporuje rast svalov bez tuku

·        urýchľuje a zlepšuje regeneráciu

·        vysoká biologická hodnota bielkovín

·        nízky obsah sacharidov a tukov

·        vynikajúci aminokyselinový profil

·        ľahká stráviteľnosť a rýchla vstrebateľnosť

·        bezlepkový

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (40 g) v 240 ml vody. V závislosti na dennej potrebe bielkovín konzumujte 1 - 2 dávky denne, medzi jedlami. Maximálna denná dávka je 80 g.

Zloženie:

Čokoláda:
90% hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), kakao, pšeničná vláknina (neobsahuje glutén), aróma, stabilizátory akáciová a xantánová guma, protihrudkujúca látka fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, mliečnan chromitý, chlorid sodný, tráviaci enzým laktáza - Tolerase®L, nikotínamid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy.

Jahoda:
94% hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát, aróma, pšeničná vláknina (neobsahuje glutén), stabilizátory akáciová a xantánová guma, emulgátor sójový lecitín, koncentrát z červenej repy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, mliečnan chromitý, chlorid sodný, tráviaci enzým laktáza - Tolerase®L, nikotínamid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy.

Vanilka:
94% hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát, pšeničná vláknina (neobsahuje glutén), aróma, stabilizátory akáciová a xantánová guma, emulgátor sójový lecitín, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, mliečnan chromitý, chlorid sodný, tráviaci enzým laktáza - Tolerase®L, nikotínamid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, farbivo beta-karotén.

Alergény:
 Obsahuje sójové zrná, mlieko alebo výrobky z nich.

Upozornenie: 
Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. So sladidlami, vhodné najmä pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Detaily produktu
#27_007
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #21_011

Značka: Syntrax

Whey Shake

Lahodný zdravý kokteil vyrobený zo 100 % čistého a zdravého srvátkového bielkovinového koncentrátu Promina™.

Cena 31,70 €
Viac
Vypredané

Kód:: #11_015

Značka: BioTechUSA

Hydro Whey Zero

Nápojový prášok so srvátkovým proteínovým komplexom, pridanými aminokyselinami a sladidlami, bez lepku, cukru a tuku*.

Cena 19,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]