• -15%

100% Plant Protein

#12_005

Proteín vhodný pre vegánov.

Príchuť
Hmotnosť
20,91 €
17,77 € Zľava 15%
s DPH
Množstvo
Skladom [1-3 prac. dní]

Popis

*ZO 100%-NEJ HRACHOVEJ BIELKOVINY

Hrachová bielkovina patrí z pohľadu nutričných hodnôt medzi najlepšie bielkoviny rastlinného pôvodu.

Vynikajúcim obsahom glutamínu, lyzínu a BCAA je podobný srvátkovej bielkovine, z pohľadu obsahu arginínu je omnoho lepší než srvátková bielkovina. Pomer trávenia hrachovej bielkoviny je veľmi veľký, u ľudí 98%-ný. Na viac, táto bielkovina účinne potláča pocit hladu, z toho dôvodu, že sa pomaly trávi, na druhej strane preto, že priamo pôsobí na faktory plnosti.

                 

100% Plant Protein je založený na jednej z najlepších, veľmi čistej surovej látke: na belgickom Pisane® hrachovom bielkovinovom izoláte, ktorý pochádza z pestovaného žltého hrachu z daného regiónu. Je absolútne prírodný a bez GMO, s približne 90%-ným obsahom bielkovín. Získavanie sa uskutočňuje na základe jedinečného mokrého procesu, bez použitia organických rozpúšťadiel a hexánu. Pestovaný hrach si nevyžaduje hnojenie a polievanie umelými hnojivami, z pohľadu na životné prostredie je veľmi „zelený“, a pretože hrachová úroda je z daného regiónu, jeho „uhlíková stopa“ je nízka.

Nie každý toleruje bielkoviny živočíšneho pôvodu, obzvlášť nie mliečne bielkoviny. Pre nich ponúka riešenie náš 100% Plant Protein! Ak ti ale živočíšne bielkoviny nerobia žiadne problémy, táto hrachová bielkovina môže byť aj tak dobrým doplnkom. Odporúča sa pravidelná rotácia bielkovinových zdrojov (v jednom týždni srvátka, ďalší týždeň hrach, atd.). Pretože 100% Plant Protein je krémový a sladký, možno z neho pripraviť chutný nápoj. Jeho svet chutí je jedinečný! Svojim 21 gramovým obsahom bielkovín vysokej kvality v každej dávke, je vynikajúcou formulou, vhodnou ako energetický nápoj pred tréningom a regeneračný nápoj po tréningu. Bielkoviny obsiahnuté v produkte prispievajú k rastu svalovej hmoty a k jej zachovaniu, ako aj k udržiavaniu normálneho stavu kostí.Výhody:

·        prírodný hrachový proteín

·        vysoký obsah bielkovín

·        obohatený o L-glutamín a taurín

·        podporuje rast a regeneráciu svalov


Odporúčané dávkovanie: Vymiešajte denne 1 dávku (30 g – ¾ odmerky) prášku v 300 ml vody, v prvom rade konzumujte po tréningu.

Zloženie:

Čokoláda-pralinka: Pisane® C9 izolát hrachovej bielkoviny, čokoládovo-pralinková aróma, aróma bielej čokolády, nízkotučný kakaový prášok (10-12%), chlorid sodný, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; zahusťovadlo: xantánová guma.

Vanilka-banán: Pisane® C9 hrachový izolát, aróma (vanilka, banán, smotanová vanilka), farbivo (riboflavín), chlorid sodný, sladidlá (sukralóza, acesulfám-K), zahusťovadlo (xantánová guma).


Upozornenie: Potravina, prášok, s obsahom náhradného sladidla. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Alergény: Neobsahuje žiadne alergény.

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.


Detaily produktu
#12_005

Špecifické referencie

ean13
728633111695
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: