100% Beef Protein Isolate

#25_001

100% hydrolyzovaný hovädzí proteín.

Príchuť
Hmotnosť
50,52 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

100% Beef Protein Isolate je zdrojom bielkovín bez obsahu mlieka a je 100% hydrolyzovaným hovädzím proteínom získaným z hovädzieho dobytka. Poskytuje viac ako 27 g proteínov v jednej dávke a má komplexný profil aminokyselín poskytujúci všetky základné aminokyseliny (EAA).

Beef Protein Isolate má vysoký obsah bielkovín (97%), ktorý prispieva k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty, má nízky obsah tuku a nulový obsah cukru, vďaka čomu je ideálnou voľbou bielkoviny pre každého, kto chce redukovať tuk a cukor v strave.

Beef Protein Isolate sa odporúča každému, kto chce zvýšiť denný príjem bielkovín, najmä tým, ktorí sa vo svojej strave vyhýbajú laktóze a mliečnym výrobkom a hľadajú alternatívny zdroj bielkovín.

Výhody:

·        prispieva k rastu svalovej hmoty

·        viac ako 27 g bielkovín v jednej dávke

·        bez laktózy a mlieka

·        nízky obsah tuku

·        skvelé sa mieša a výborne chutí

 

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (30 g) v 300 ml vody alebo mlieka a užite ihneď po tréningu. Prípadne konzumujte kedykoľvek počas dňa, pre zvýšenie svojho denného príjmu bielkovín.

Zloženie:
Hovädzí izolát (95%), pomarančová príchuť, príchuť manga, kyselina citrónová, xantánová guma (zahusťovadlo), sukralóza (sladidlo).

Upozornenie:
 Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Môže obsahovať alergény.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste bez priameho slnečného svetla a mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#25_001

Špecifické referencie

ean13
0634158722905
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: