Super 7

#12_048

7 kvalitných druhov bielkovín.

Príchuť
Hmotnosť
31,22 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Super 7 je bielkovinovou zmesou veľmi vysokej kvality, zložený zo 7 druhov kvalitných bielkovín živočíšneho pôvodu, okrem iného aj z vaječnej bielkoviny a kazeínu. Obsahuje aj ultrafiltrovaný bielkovinový izolát, ktorý v prirodzenom pomere obsahuje ne-denaturovaný micelárny kazeín a srvátku.

Super 7 obsahuje tiež patentovanú PeptoPro bielkovinovú hydrolyzátovú zložku. PeptoPro je štiepený enzymaticky, preto pozostáva z malých aminokyselinových peptidov (reťazcov). SUPER 7 zabezpečuje úplné aminokyselinové spektrum, vrátane 9-tich aminokyselín (menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Metionín, Fenylalanín, Treonín, Triptofán, Valín), ktorých príjem je nevyhnutný, pretože tieto si organizmus nedokáže sám vytvoriť.

Čo je ešte na SUPER 7 vynikajúce? Množstvo extra účinných látok. Jednou skupinou sú esenciálne mastné kyseliny, konjugovaná kyselina linolová (CLA) a olej z ľanových semien, ktoré sú zdrojom kyseliny alfa-linolovej (ALA). Druhá skupina aktívnych účinných látok sa skladá z tráviacich enzýmov, Papaínu a Bromelaínu. A k tomu všetkému SUPER 7 neobsahuje aspartám a vyznačuje sa vynikajúcimi chuťovými vlastnosťami a krémovou konzistenciou.

Je vynikajúcou voľbou pre použitie pred spánkom. SUPER 7 sa vyznačuje vysokým obsahom bielkovín, ktoré prispievajú k udržiavaniu svalovej hmoty, k ich rastu a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí.*

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Výhody:

·        21 g bielkovín v jednej dávke

·        zlepšuje regeneráciu

·        podporuje udržiavanie svalovej hmoty

·        obsahuje 7 kvalitných druhov bielkovín


Odporúčané dávkovanie: 
Zmiešajte 1 dávku (30 g) v 100 ml vody a užite pred spaním.

Zloženie:

Mliečna čokoláda:
Bielkovinový koncentrát srvátkového pôvodu (emulgátor: sójový lecitín), nízkotučný kakaový prášok (10-12%), neupravený micelárny kazeín, aróma: čokoláda, mliečna čokoláda, zahusťovadlá: karagén, guma xanthan, ultrafiltrovaný mliečný izolát (obsahuje neupravený micelárny kazeín a srvátku prírodného pôvodu), srvátkový izolát vyrobený priečnou ultra- a mikrofiltráciou (emulgátor: sójový lecitín), enzymaticky "predtrávený" PeptoPro® hydrolizát mliečneho proteínu (kazeinát sodný, emulgátor: sójový lecitín), vaječný bielok v prášku, sladidlá: acesulfám K, sukralóza; dextróza, kazeinát sodný, zmes tráviacich enzýmov: bromelain, Papain Carica; L-glutamin, olej z ľanových semien, prášok z konjugovanej kyseliny linolovej.

Alergény: Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, zeleru, rýb a kôrovcov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_048

Špecifické referencie

ean13
5999100005686
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #28_059

Značka: Wolfberry

Whey protein

Srvátková bielkovina so skvelým zložením aminokyselín a vysokým obsahom biologicky účinných frakcií. 

Cena 27,00 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]