Protein Delite

#12_045

Delikátny bielkovinový nápoj s kúskami ovocia alebo čokolády.

Príchuť
Hmotnosť
15,59 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Tento chutný proteínový nápoj sa vyznačuje vysokým obsahom kvalitných bielkovín. Všetky ochutené Protein Delite produkty obsahujú sušené kúsky ovocia, alebo kúsky čokolády. Bielkovinové zdroje produktu PROTEIN DELITE prispievajú k rastu svalovej hmoty, k jej zachovaniu, a udržiavaniu zdravia kostí.*

Protein Delite obsahuje mliečne bielkoviny, ktoré sú komplexnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky nevyhnutné typy aminokyselín, vrátane 9 aminokyselín, ktoré si telo nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať potravou (sú to menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín).

Využiteľnosť bielkovín v strave sa hodnotí na základe množstva vstrebaného a v tele uloženého dusíka z danej bielkoviny; teda podľa toho, ako je schopná nahradiť denný úbytok dusíka. Netto využitie bielkovín (NPU- Net Protein Utilisation) nám udáva v percentách množstvo prijatého dusíka, ktoré zostáva v tele. Biologická hodnota (Biological Value – BV) zase porovnáva pomer vstrebaného množstva dusíka a zadržaného dusíka v tele. Biologická hodnota závisí od NPU a stráviteľnosti. Srvátková bielkovina sa vyznačuje dobrou stráviteľnosťou a tiež dobrým aminokyselinovým zastúpením; preto má aj vynikajúcu biologickú hodnotu, ktorá je podobná ako pri mäse, rybách, mlieku a sóji. Protein Delite obsahuje aj extra pridané aminokyseliny: taurín a l-glutamín. L-Glutamín má ako voľná aminokyselina aj najväčšie zastúpenie v ľudskej krvi.

*Vedecky dokázané, tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

Výhody:

·        vysoký obsah kvalitných bielkovín

·        zlepšuje regeneráciu svalov

·        zvyšuje svalovú hmotu

·        s kúskami ovocia alebo čokolády


Odporúčané dávkovanie: 
Zmiešajte 1 dávku (30 g) v 300 ml vody alebo nízkotučného mlieka a užite 1 – 2 krát po tréningu alebo ako večerné jedlo.

Zloženie:

Ananás-vanilka: Ultrafiltrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), ktorý obsahuje laktoglobulínové, laktoferínové, laktalbumínové a imunoglobulínové bielkovinové frakcie; koncentrát mliečnej bielkoviny, maltodextrín, sušené kúsky ananásu, arómy: vanilka, ananás; dextróza, zahusťovadlo: xantánová guma; chlorid sodný, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza; L-glutamín, taurín.

Čokoláda-kokos: Ultrafiltrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), ktorý obsahuje laktoglobulínové, laktoferínové, laktalbumínové a imunoglobulínové bielkovinové frakcie; koncentrát mliečnej bielkoviny, kúsky čokolády [cukor, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášok, emulgátor: lecitín z repkových semien; kakaové maslo (1%)], kokosová strúhanka, nízkotučný kakaový prášok (10-12%), arómy: čokoláda, kokos, vanilka, zahusťovadlo: xantánová guma; chlorid sodný, dextróza, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza; L-glutamín, taurín.

Mandľa-kokos: Ultrafiltrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), ktorý obsahuje laktoglobulínové, laktoferínové, laktalbumínové a imunoglobulínové bielkovinové frakcie; koncentrát mliečnej bielkoviny, dextróza, kokosová strúhanka, zahusťovadlo: xantánová guma arómy: mandľa, kokos, vanilka; chlorid sodný, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza; L-glutamín, taurín.

Mliečna čokoláda: Ultrafiltrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), ktorý obsahuje laktoglobulínové, laktoferínové, laktalbumínové a imunoglobulínové bielkovinové frakcie; kúsky čokolády [cukor, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášok, emulgátor: lecitín z repkových semien; kakaové maslo (1%)], koncentrát mliečnej bielkoviny, nízkotučný kakaový prášok (10-12%), arómy: čokoláda, vanilka, zahusťovadlo: xantánová guma; dextróza, chlorid sodný, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza; L-glutamín, taurín.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu a arašidov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_045

Špecifické referencie

ean13
5999100001657
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: