CollaWhey

#12_039

Vyvážená a účinná kombinácia kvalitnej srvátkovej bielkoviny a hydrolyzovaných kolagénových peptidov.

Príchuť
Hmotnosť
17,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

CollaWhey je vyváženou a účinnou kombináciou kvalitných bielkovín a hydrolyzovaných kolagénových bielkovinových peptidov, ktorých všetky zdroje sa vyznačujú jedinečnými vlastnosťami a silnými stránkami, čím sa navzájom dopĺňajú.

Hydrolyzovaná kolagénová bielkovina je rozložená na časti už počas výroby, preto je jej stráviteľnosť a využiteľnosť v tele vynikajúca. Neoptimálne stravovanie, ale ani fitness stravovanie sa nevyznačuje konzumáciou vnútorností, kostí, šliach a chrupaviek, a do popredia ukladá konzumáciu čistého mäsa, mlieka, alebo rastlinných bielkovín, preto je príjem určitých kritických aminokyselín nízky (napr. hydroxiprolínu). Túto nevyváženosť možno ľahkou a pohodlnou formou upraviť produktom COLLAWHEY, v podobe „dva v jednom“, so zabezpečením dvoch odlišných bielkovín.

CollaWhey sa vyznačuje vysokým obsahom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu svalovej hmoty a k jej zachovaniu, ako aj k udržiavaniu normálneho stavu kostí. Popri tom je považovaný za plnohodnotnú bielkovinu, nakoľko pre organizmus zabezpečuje všetky potrebné typy aminokyselín, vrátane 9 aminokyselín (Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Metionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín), ktoré si telo nedokáže vytvoriť a ktorých prísun je potrebný ako súčasť potravy.

COLLAWHEY je vyrobený s prídavkom enzýmu laktáza, preto je ho možné konzumovať aj v prípade laktózovej intolerancie.

Výhody:

·        21 g bielkovín v každej dávke, hlavne zo srvátkovej bielkoviny

·        7,5 g hydrolyzované kolagénové peptidy

·        neobsahuje pridaný cukor

·        prispieva k zachovaniu a rastu svalovej hmoty

·        pomáha udržiavať normálny stav kostí

·        bez obsahu laktózy


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte spolu 1 dávku (28 g) v 300 ml vody a užite po tréningu.

Zloženie:

Čokoláda: Koncentrát mliečnej bielkoviny, BODYBALANCE® hydrolyzovaná kolagénová bielkovina, nízkotučný kakaový prášok (7%), arómy: čokoláda, smotana, chlorid sodný, zahusťovadlo: xantánová guma; sladidlá: acesulfám-K, sukralóza; mikrogranulovaná ẞ-galaktozidáza (ToleraseTM L-laktáza enzým).

 

Jahoda: Koncentrát mliečnej bielkoviny, BODYBALANCE® hydrolyzovaná kolagénová bielkovina, jogurtový prášok (mlieko), arómy jahôd, chlorid sodný, farbivo: cviklová červená; zahusťovadlo: xantánová guma; sladidlá: acesulfám-K, sukralóza; mikrogranulovaná ẞ-galaktozidáza (ToleraseTM L-laktáza enzým).

Vanilka: Koncentrát mliečnej bielkoviny, BODYBALANCE® hydrolyzovaná kolagénová bielkovina, jogurtový prášok (mlieko), arómy: vanilka, jogurt; chlorid sodný, zahusťovadlo: xantánová guma; sladidlá: acesulfám-K, sukralóza; mikrogranulovaná ẞ-galaktozidáza (ToleraseTM L-laktáza enzým).

Alergény: Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva  mlieko, vajcia, glutén, sója, lieskové oriešky, arašidy, zeler, ryby a kôrovcove.

Upozornenie: Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy ani zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_039

Špecifické referencie

ean13
5999100016255
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: