Anabolic Whey

#12_037

Viaczložková bielkovinová zmes vysokej kvality.

Príchuť
Hmotnosť
48,72 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Mliečne bielkoviny s extra aminokyselinami.

Anabolic Whey
obsahuje tri zdroje bielkovín (srvátkový koncentrát, mliečny koncentrát a srvátkový izolát). Ultra-filtrované koncentráty srvátkovej bielkoviny (ktoré obsahujú bielkovinové frakcie laktoglobulínu, aktoferínu, laktalbumínu a imunoglobulínu), zmesi izolátu srvátkovej bielkoviny a úplných mliečnych bielkovín, je obohatený tiež o glutamín a taurín, dve aminokyseliny s vysokým zastúpením v ľudskom tele.

Srvátková bielkovina patrí v kulturistike medzi najobľúbenejšiu bielkovinu. Účinnosť využitia bielkovín zo stravy sa najčastejšie zisťuje tak, že sa posúdi, koľko dusíka sa z danej bielkoviny vstrebe a zostane v tele, teda ako je schopné nahrádzať denné straty dusíka. Využiteľnosť bielkovín (NPU- Net Protein Utilisation) znázorňuje, koľko percent prijatého množstva dusíka zostane v tele, Biologická Hodnota (Biological Value – BV) zase porovnáva zadržané množstvo dusíka s množstvom vstrebaného dusíka. Biologická Hodnota závisí od NPU a od stráviteľnosti. Srvátková bielkovina má dobrú stráviteľnosť a aminokyselinové zloženie, z toho dôvodu má v porovnaní s bielkovinovými zdrojmi potravín ako je mäso, ryby, vajcia alebo sója, aj vynikajúcu Biologickú Hodnotu.

Slovo „anabolický“ je odborným fyziologickým výrazom pre procesy výmeny látok, pri ktorých si telo buduje svaly. Bielkoviny sú zdrojom životu dôležitých aminokyselín a dusíka, ktoré sú nevyhnutné pre množenie tkanív a ich udržiavanie v tele. Preto Anabolic Whey prispieva k zvyšovaniu svalovej hmoty, k jej udržiavaniu a tiež k udržiavaniu zdravia kostí.*

Mliečne bielkoviny sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné typy aminokyselín; vrátane 9 aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať potravou (sú to menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín). Anabolic Whey obsahuje aj vápnik, ktorý prispieva k normálnym procesom tvorby energie premenou látok, k normálnej činnosti svalov a k neurotransmisiám, a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí.

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Výhody:

·        podporuje rast svalovej hmoty

·        zlepšuje regeneráciu svalov

·        obsahuje 3 zdroje bielkovín

·        obohatené o esenciálne aminokyseliny

·        ľahko stráviteľný


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (30 g) v 250 ml vody, mlieka, alebo inej tekutine. Pre zvýšenie bielkovinového obsahu ho možno aplikovať ku ktorémukoľvek jedlu. V závislosti od objemu svalovej hmoty a od stravovacích nárokov sa odporúča užívať 1 – 4 dávky v priebehu dňa.

Zloženie:

Čokoláda:
Koncentráty srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), obsahujúci laktoglobulínové, laktoferínové, laktalbumínové a imunoglobulínové bielkovinové frakcie; koncentrát mliečnej bielkoviny, nízkotučný kakaový prášok (10-12%), zahusťovadlo: xantánová guma; dextróza, čokoládová aróma, chlorid sodný, kreatín monohydrát, L-glutamín, taurín, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza; izolát mliečnej srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín).

Vanilka: Koncentráty srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), obsahujúci laktoglobulínové, laktoferínové, laktalbumínové a imunoglobulínové bielkovinové frakcie; koncentrát mliečnej bielkoviny, dextróza, zahusťovadlo: xantánová guma; vanilková aróma, kreatín monohydrát, L-glutamín, taurín, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza; izolát mliečnej srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín).

Alergény: Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva  mlieko, vajcia, glutén, sója, lieskové oriešky, arašidy, zeler, ryby a kôrovcove.

Upozornenie: Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy ani zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_037
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_020

Značka: BioTechUSA

ULISSES Iso Whey Zero

Prémiový srvátkový proteínový izolát bez pridaného cukru, bez laktózy* a gluténu, so základnou surovinou Native Whey Isolate a extra pridanými aminokyselinami BCAA a glutamín.

Cena 59,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]