100% Whey Protein Professional LS

#12_036

Srvátkový proteín s prídavkom nevyhnutných aminokyselín a tráviacich enzýmov.

Príchuť
Hmotnosť
23,41 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

100%-NÝ PÔVOD ZO SRVÁTKY

100% Whey Protein Professional LS
je vynikajúcou bielkovinovou zmesou srvátkových bielkovín, a to srvátkového koncentrátu a srvátkového izolátu.

LS je menej sladená verzia, nemá až takú intenzívnu príchuť. Bielkoviny sú zdrojom dôležitých aminokyselín a dusíka, ktoré sú nevyhnutné pre množenie tkanív a ich udržiavanie v tele. Preto 100% Whey Protein Professional LS prispieva k zvyšovaniu svalovej hmoty a tiež k jej udržiavaniu.*

Srvátkové bielkoviny pochádzajúce z mlieka, sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné typy aminokyselín, vrátane 9-tich aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať v strave (sú to menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín).

100% Whey Protein Professional LS obsahuje aj ďalšie pridané zložky, ktoré zabezpečujú ďalšie extra aminokyseliny, menovite L-leucín, L-glutamín a taurín. Obsahuje tiež zmes tráviacich enzýmov z Papaínu a Bromelaínu.

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).


Výhody:

·        podporuje rast svalovej hmoty

·        zlepšuje regeneráciu svalov

·        obsahuje esenciálne aminokyseliny

·        vysoká biologická hodnota bielkovín


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (30 g) v 250 ml vody alebo mlieka a užite ihneď po tréningu.

Zloženie:

Čokoláda: Koncentrát ultrafiltrovanej srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), ktorý obsahuje bielkovinové frakcie laktoglobulínu, laktoferínu, laktalbumínu a imunoglobulínu, nízkotučný kakaový prášok (10-12%), taurín, dextróza, čokoládová aróma, L-glutamín, L-leucín, zahusťovadlo: xantánová guma, inštantný izolát mliečnej srvátky (emulgátor: sójový lecitín), sladidlá: acesulfám-K, sukralóza, výťažky bromelaínu z Ananás comosusu (1200 GDU/g), výťažky papaínu z Carica papaya (1.5 FIP U/mg).

Vanilka: Koncentrát ultrafiltrovanej srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), ktorý obsahuje bielkovinové frakcie laktoglobulínu, laktoferínu, laktalbumínu a imunoglobulínu, dextróza, taurín, vanilka aróma, L-glutamín, L-leucín, zahusťovadlo: xantánová guma, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza, L-leucín, inštantný izolát mliečnej srvátky (emulgátor: sójový lecitín), výťažky bromelaínu z Ananás comosusu (1200 GDU/g), výťažky papaínu z Carica papaya (1.5 FIP U/mg).

Alergény: Obsahuje mlieko a sójový lecitín. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy.

Upozornenie: Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy ani zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_036

Špecifické referencie

ean13
728633103195
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: