100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides

#12_034

Hydrolyzovaný hovädzí izolát.

Príchuť
Hmotnosť
23,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

S obsahom bielkoviny so 100%-ným pôvodom z hovädzieho mäsa.

100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides
je hydrolyzovanou hovädzou-peptidovou bielkovinou. Pri ich získavaní sa miesto chemických látok získava optimálny hydrolyzát z čerstvého, hormóny neobsahujúceho hovädzieho mäsa, aplikáciou tlaku. Výsledkom je vynikajúca stráviteľnosť, rozpustnosť a využiteľnosť.

Obsahuje esenciálne aminokyseliny, vrátane tých deväť, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť (histidín, izoleucín, leucín, lyzín, metionín, fenylalanín, treonín, tryptofán, valín), a ktoré musíme prijať v potrave. Bielkoviny prijaté stravou sú zdrojom dusíka a životu dôležitých aminokyselín, ktoré sú pre telo nevyhnutné k tvorbe tkanív a k ich zachovaniu.

Veľké množstvo ľudí pozoruje pri konzumácii hovädzieho mäsa viditeľnejší rast, než by to isté množstvo bielkovín prijali z kuracích pŕs. 100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides prispieva k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty, a tiež k zachovaniu zdravia kostí.*

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Výhody:

·        podporuje rast a regeneráciu svalovej hmoty

·        obsahuje esenciálne aminokyseliny

·        rýchle trávenie a vstrebávanie

·        nízky obsah tukov a sacharidov

·        výborná chuť


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (30 g) v 250 ml vody. Na prípravu odporúčame používať šejker so sitkom. Pred použitím poriadne pretrepať. Konzumujte po tréningu.

Zloženie:

Jahoda: Hydrolyzovaná hovädzia peptidová bielkovina, látka regulujúca kyslosť: kyselina citrónová, jahodová aróma, aróma lesných plodov, emulgátor: sójový lecitínový prášok, zahusťovadlo: xantánová guma; farbivo: beetrood red, chlorid sodný, sladidlá: acesulfám-K, cyklamát sodný, sukralóza.

Mandľa-čokoláda: Hydrolyzovaná hovädzia peptidová bielkovina, čokoládová aróma, mandľová aróma, nízkotučný kakaový prášok (10-12%), emulgátor: sójový lecitínový prášok, zahusťovadlo: xantánová guma; sladidlá: acesulfám-K, cyklamát sodný, sukralóza.

Vanilka: Hydrolyzovaná hovädzia peptidová bielkovina, mliečna karamelová aróma, vanilková aróma, emulgátor: sójový lecitínový prášok, zahusťovadlo: xantánová guma, sladidlá: acesulfám-K, cyklamát sodný, sukralóza.

Alergény: Obsahuje mlieko a sójový lecitín. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy.

Upozornenie: Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy ani zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_034

Špecifické referencie

ean13
728633110056
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: