Whey Shake

#21_011
Syntrax

Lahodný zdravý kokteil vyrobený zo 100 % čistého a zdravého srvátkového bielkovinového koncentrátu Promina™.

Príchuť
Hmotnosť
31,70 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Whey Shake™ je uznávaný proteínový prášok, ktorý získava najvyššie ocenenia za najvyššiu kvalitu a najlepšiu chuť. Na výrobu tohto produktu sa použili tie najlepšie a najmodernejšie ingrediencie, ako je srvátkový proteín Promina™. Srvátkové proteíny Promina™, ktoré sú filtrované za studena a nedenaturované, sa starostlivo testujú na konzistenciu, chuť, obsah bielkovín a miešateľnosť. K tejto čistej chutnej bielkovinovej zmesi sa pridali glutamínové peptidy, najlepšie výťažky a príchute, ktoré svet ponúka. Výsledkom je produkt najvyššej kvality.

Dôsledná kontrola kvality a pozornosť k detailom, ktoré vstupujú do Whey Shake™, zaisťujú, že výrazne prekročí všetky ostatné bielkovinové prášky na trhu. Whey Shake™ je novým, neprekonateľným zlatým štandardom, od chutnosti a miešateľnosti až po celkové prínosy pre zdravie, výkon a rast svalov.

Jediným zdrojom bielkovín v Whey Shake™ je srvátkový proteínový koncentrát Promina™ - najčistejší, najzdravší, najchutnejší a najrozpustnejší koncentrát nedenaturovaného srvátkového proteínu.

Whey Shake™ chutí skvelo s vodou alebo mliekom. Ak miešate s mliekom, nezabudnite na ďalšie kalórie, ktoré tým získate.

Whey Shake™ je určený pre každé, kto chce zvýšiť svoj denný príjem vysoko kvalitných bielkovín. Ideálnymi kandidátmi sú nadšenci v oblasti zdravia a kondície, starší ľudia alebo ktokoľvek, kto by chcel doplniť príjem bielkovín.

Výhody:

·        nízky obsah cukru a tuku

·        23 g bielkovín v jednej dávke

·        skvelá chuť

·        obsahuje glutamínové peptidy


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (30 g, 32 g) s 240 ml vody alebo mlieka. Užite 2 – 3 krát denne. Najlepšie je užiť ráno po prebudení, po tréningu a pred spaním.

Zloženie:

Čokoláda:
Srvátkový proteínový koncentrát (mlieko)1, hydrolyzovaný pšeničný lepok2, spracovaný kakaový prášok, prírodné a umelé príchute, soľ, sójový lecitín, acesulfám-K, sukralóza.

Jahoda:
Srvátkový proteínový koncentrát (mlieko)1, hydrolyzovaný pšeničný lepok2, prírodné a umelé príchute, sójový lecitín, soľ, acesulfám-K, sukralóza, FD&C červená # 40.

Vanilka:
Srvátkový proteínový koncentrát (mlieko)1, hydrolyzovaný pšeničný lepok2, prírodné a umelé príchute, sójový lecitín, soľ, acesulfám-K, sukralóza, vanilkový prášok.

1Značka Promina™; ultrafiltrované a nedenaturované; Výraz "beta-laktoglobulín" zahŕňa alfa-laktoglobulín, alfa-laktoalbumín, glykomakropeptidy, imunoglobulín, albumín, proteázový peptón, laktoferín, laktoperoxidázu.

2Zdroj glutamínových peptidov.


Alergény:
Obsahuje obilniny obsahujúce lepok, sójové zrná, mlieko alebo výrobky z nich.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesme presiahnuť.

Skladovanie: Skladujte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#21_011

Špecifické referencie

ean13
893912124557
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #28_059

Značka: Wolfberry

Whey protein

Srvátková bielkovina so skvelým zložením aminokyselín a vysokým obsahom biologicky účinných frakcií. 

Cena 27,00 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]