• -6%

Nectar Sweets

#21_008
Syntrax

Bez obsahu sacharidov, tukov, laktózy a lepku so skvelou chuťou.

Príchuť
Hmotnosť
29,10 €
27,35 € Zľava 6%
s DPH
Množstvo
Posledné kusy na sklade

Popis

Nectar® je vytvorený pre optimálnu svalovú regeneráciu, zachovanie a obnovu poškodeného svalového tkaniva.

Skončili dni proteínových nápojov, ktoré sľubujú veľa, ale dodávajú málo. Nectar obsahuje Promina®, najkvalitnejší srvátkový proteínový izolát, aký bol kedy vyvinutý.

Ak máte radi osviežujúcu chuť ovocnej šťavy, budete milovať Nectar. Vďaka svojim ovocným príchutiam je Nectar skutočne proteínovým nápojom, na ktorý sa budete každý deň tešiť. Najlepšie je na tom to, že ho môžete jesť hneď z obalu. Predstavte si, že si do úst vložíte proteínový prášok a chutí ako „sladkosti“.

 

Hlavnou zložkou Nectaru je PROMIN®, najkvalitnejšieho izolátu srvátkového proteínu, ktorý garantuje maximálnu využiteľnosť aminokyselín a ich následné zabudovanie do svalového tkaniva.

Nectar® Sweets neobsahuje žiadne umelé sladidlá, farbivá ani príchute a je určený pre tých, ktorí chcú iba kvalitné prísady.

Celá séria Nectar®, s výnimkou Nectar® Naturals, je sladená sukralózou a acesulfám-K*

*Acesulfám-K - Acesulfám draselný je draselná soľ používaná ako neenergetické sladidlo, s priradeným kódom E950. Je približne 200krát sladší ako sacharóza.

 

Výhody:

·        osviežujúci nápoj

·        bez laktózy, sacharidov a tuku

·        bezlepkový

·        skvelo chutí


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (1/4 = 7 g)  s 60 ml vody. Užite 2 – 3 krát denne ráno, po tréningu alebo večer pred spaním. Jedná celá odmerka obsahuje až 23 g bielkovín.

Konzumácia tiež závisí do istej miery od potrieb a prianí človeka. Väčšina užívateľov však konzumuje najmenej jednu odmerku Nectar® Sweets dvakrát až trikrát denne.

Zloženie:

Čokoláda:
Srvátkový proteínový izolát (mlieko)*, holandský spracovaný kakaový prášok, prírodné a umelé príchute, soľ, lecitín (sójový), acesulfám-K, sukralóza.

Jahoda:
Srvátkový proteínový izolát (mlieko)*, prírodné a umelé príchute, lecitín (sójový), soľ, acesulfám-K, sukralóza, FD&C červená # 40.

Vanilka:
Srvátkový proteínový izolát (mlieko)*, prírodné a umelé príchute, sójový lecitín, soľ, acesulfám-K, sukralóza, vanilkový prášok.

*Značka Promina™; ultrafiltrované a nedenaturované; Výraz "beta-laktoglobulín" zahŕňa alfa-laktoglobulín, alfa-laktoalbumín, glykomakropeptidy, imunoglobulín, albumín, proteázový peptón, laktoferín, laktoperoxidázu.


Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesme presiahnuť.

Skladovanie: Skladujte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. 

Detaily produktu
#21_008

Špecifické referencie

ean13
893912124397
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #21_010

Značka: Syntrax

Trophix 5.0

Micelárna kazeínová zmes so srvátkovým proteínom a vaječným albumínom spolu tvoria ultra dlhotrvajúcu vysoko kvalitnú zmes bielkovín.

Cena 29,40 €
Viac
Vypredané