Re-Kaged

#20_002
Kaged Muscle

Anabolická potréningová formula.

Príchuť
Hmotnosť
37,25 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Re-Kaged je srvátkový izolát s pridanými aminokyselinami, kreatínom, beta alanínom a ďalšími zložkami pre špičkové výsledky, ktoré dodávajú svalom maximálny nárast a silu. Každá dávka obsahuje 28 g izolátu srvátkovej bielkoviny, 7 g glutamínu, patentovanú formu betaínu - BetaPower® 1,5 g, patentovaný kreatín HCl 1,5 g a Super enzým ProHydrolase® (zmes tráviacich enzýmov) 280 mg, ktorý štiepi (hydrolyzuje) srvátkové bielkoviny do menších veľkostí častíc pre maximálnu absorpciu (vstrebania).

Re-Kaged obsahuje ľahko stráviteľné srvátkové bielkoviny, ktoré sa rýchlo vstrebávajú do tela, aby odštartovali obnovu a opravu svalového tkaniva. Vysoko kvalitné, kompletné bielkoviny, ktoré poskytuje všetkých 9 esenciálnych aminokyselín potrebných pre budovanie svalovej hmoty.

Výhody:

·        podporuje nárast svalovej hmoty

·        28 g v jednej dávke

·        podpora enzýmov

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (47 g) s 230 – 350 ml vody užite 2-krát denne, ráno a po tréningu. V netréningový deň ráno a medzi jedlami.

Zloženie: Prášok z kokosového oleja, prírodné arómy, kyselina citrónová (regulátor kyslosti, antioxidant, sekvestrant), slnečnicový lecitín (antioxidant, emulgátor), extrakt z červenej repy (farbivo), guma guar (zahusťovadlo, stabilizátor), oxid kremičitý (látka protihrudkujúca), stévie (sladidlo), sukralóza (sladidlo).

Alergény: Produkt bol vyrobený v závode, ktorý môže spracovávať suroviny, ktoré obsahujú mlieko, vajcia, sóju, ryby, kôrovce, orechy a arašidy.

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Obsahuje zdroj fenylalanínu (nevhodné pre osoby choré fenylketonúriou). V prípade zdravotných problémov sa poraďte s lekárom.


Skladovanie: Skladujte na dobre uzatvorenom a chladnom mieste, pri teplote 15 – 25 °C. Po otvorení spotrebujte do 90 dní.

Detaily produktu
#20_002

Špecifické referencie

ean13
094393450641
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: