• -29%

Nitro-Tech Power

#18_008
MuscleTech

Hydrolyzovaný srvátkový proteín.

Príchuť
Hmotnosť
60,49 €
42,95 € Zľava 29%
s DPH
Množstvo
Skladom [1-3 prac. dní]

Popis

NITRO-TECH® POWER obsahuje 30 g najrýchlejšie vstrebateľných a biologicky najvýhodnejších bielkovín, ktoré sú k dispozícii, vrátane srvátkových peptidov a 97% srvátkových bielkovinových izolátov, čo sú jedny z najčistejších zdrojov bielkovín dostupných pre športovcov. Srvátkové peptidy sú silným zdrojom aminokyselín odvodených od oveľa dlhších molekúl srvátkového proteínu. Srvátkové peptidy pomáhajú podporovať rýchle zotavenie sa z vášho vyčerpávajúceho tréningu a dokonca podporujú inzulínogénnu reakciu pre lepšie dodávanie živín. Srvátkové peptidy majú okrem toho jednu z najvyšších biologických hodnôt akéhokoľvek zdroja bielkovín, čo je hodnota, ktorá sa dáva zdrojom bielkovín na meranie toho, ako dobre sa absorbujú a používajú v tele.

NITRO-TECH POWER obsahuje niekoľko kľúčových zložiek, ktoré vám pomôže budovať viac svalov ako kedykoľvek predtým, a pritom stále dodáva silnú zmes prémiového 100% srvátkového proteínu pre vynikajúcu absorpciu, stráviteľnosť a vysokú hladinu esenciálneho rozvetveného reťazca. aminokyseliny (BCAA).

NITRO-TECH® POWER je určený pre všetkých od aktívnych mužov po vysokovýkonných športovcov, powerlifterov, crossfittrov, kulturistov, vytrvalostných športovcov a pre kohokoľvek, kto chce budovať svalovú hmotu a zvyšovať výkon.

Výhody:

·        podporuje nárast a regeneráciu svalovej hmoty

·        obsahuje najkvalitnejšie srvátkové proteíny

·        30 g bielkovín v jednej dávke

·        rýchle sa vstrebáva


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (47 g - 48 g) v 240 ml vody. Užite 1 - 2 krát denne. Pre maximálny účinok rozmiešajte 2 dávky v 470 ml vody.

Zloženie:

Trojitá čokoláda:
Zmes bielkovín (srvátkové peptidy, 97% srvátkový izolát, srvátkový izolát, stredné nasýtené triglyceridy MCT), alkalizovaný kakaový prášok, prírodné a umelé arómy, zmes gúm (celulózová guma, xantánová guma, karagenan), soľ, oxid kremičitý, sukralóza, acesulfam draselný, sójový alebo slnečnicový lecitín.

Vanilka:
Zmes bielkovín (srvátkové peptidy, 97% srvátkový izolát, srvátkový izolát, stredné nasýtené triglyceridy MCT), prírodné a umelé arómy, zmes gúm (celulózová guma, xantánová guma, karagenan), soľ, oxid kremičitý, sukralóza, acesulfam draselný, sójový alebo slnečnicový lecitín.

Alergény:
Obsahuje sójové zrna, mlieko alebo výrobky z nich.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujte na dobre uzatvorenom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#18_008
2020-04-05

Špecifické referencie

ean13
631656709599
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: