BioTechUSA Protein Wafer 35 g
  • BioTechUSA Protein Wafer 35 g
  • BioTechUSA Protein Wafer, nutričné hodnoty

Protein Wafer - BioTechUSA

#11_010

Protein Wafer oblátky s čokoládovou polevou s vysokým obsahom bielkovín, bez pridaného cukru a konzervantov, obohatené vlákninou.

Príchuť
Hmotnosť
2,30 €
s DPH
Množstvo
Skladom [1-3 prac. dní]

Popis

Obľúbená pochúťka s vysokým obsahom bielkovín 


Protein Wafer 
vďaka svojmu komplexnému zloženiu s obsahom mliečneho, hrachového a hydrolyzovaného proteínu, môže byť skvelým doplnkom k dennému príjmu bielkovín. Vhodné pre tých, ktorí potrebujú doplniť bielkoviny kedykoľvek a kdekoľvek v priebehu dňa.

Proteín je základnou stavebnou jednotkou v našom tele. Je to zdroj živín pozostávajúci z aminokyselín produkovaných našim telom alebo prijímaných z externých zdrojov. Prispieva k udržiavaniu a rastu svalových tkanív. Zvýšený príjem proteínu potrebujete, ak športujete, chcete nabrať svalovú hmotu, chcete schudnúť alebo keď starnete. 

Výhody:

  • vysoký obsah bielkovín
  • bez pridaného cukru*
  • bohaté na vlákninu
  • bez konzervantov

*Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

Odporúčané dávkovanie:

Kedykoľvek počas dňa.

Skladovanie:

Skladujte na chladnom, suchom mieste.

Detaily produktu
#11_010

Káva
Protein Blend 48,6 % (mliečny proteín, hydrolizovaný proteín, hrachový proteín), rastlinné oleje (palmový, bambucký), obohatená pšeničná múka (pšeničná múka, uhličitan vápenatý, elementárne železo, nikotínamid, tiamín-hydrochlorid), stabilizátor (polydextróza), emulgátor [lecitíny (sója), mono- a diglyceridy mastných kyselín], kakaová hmota, arómy, vláknina bambusová, odtučnený kakaový prášok, kukuričná múka, sójová múka, slnečnicový olej, kypriaca látka (uhličitany sodné), sladidlá (sukralóza, acesulfám K), soľ. Môže obsahovať stopy orechov.

Vanilka
Protein Blend 49,2 % (mliečny proteín, hydrolizovaný proteín, hrachový proteín), rastlinné oleje (palmový, bambucký), obohatená pšeničná múka (pšeničná múka, uhličitan vápenatý, elementárne železo, nikotínamid, tiamín-hydrochlorid), stabilizátor (polydextróza), emulgátor [lecitíny (sója), mono- a diglyceridy mastných kyselín], arómy (obsahujú mlieko), vláknina bambusová, odtučnený kakaový prášok, kukuričná múka, sójová múka, slnečnicový olej, kypriaca látka (uhličitany sodné), sladidlá (sukralóza, acesulfám K), soľ. Môže obsahovať stopy orechov.

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_003

Značka: BioTechUSA

Nuts & Fruits - BioTechUSA

Nuts & Fruits Tyčinka s arašidmi, rôznymi orieškami a ovocím v čokoládovej poleve. Chrumkavá tyčinka vďaka pridanej celozrnnej múke z extrudovaných obilnín.

Cena 0,95 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]

Kód: #11_001

Značka: BioTechUSA

GO Energy Bar - BioTechUSA

GO Energy Bar je cereálna tyčinka s ovocným želé s L-karnitínom, chrómom a vitamínmi, vhodná na doplnenie energie. Okamžitá energia kdekoľvek a kedykoľvek.

Cena 0,95 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]