BioTechUSA Protein Wafer 35 g
  • BioTechUSA Protein Wafer 35 g
  • BioTechUSA Protein Wafer, nutričné hodnoty

Protein Wafer - BioTechUSA

#11_010

Protein Wafer oblátky s čokoládovou polevou s vysokým obsahom bielkovín, bez pridaného cukru a konzervantov, obohatené vlákninou.

Príchuť
Hmotnosť
2,30 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Obľúbená pochúťka s vysokým obsahom bielkovín 


Protein Wafer 
vďaka svojmu komplexnému zloženiu s obsahom mliečneho, hrachového a hydrolyzovaného proteínu, môže byť skvelým doplnkom k dennému príjmu bielkovín. Vhodné pre tých, ktorí potrebujú doplniť bielkoviny kedykoľvek a kdekoľvek v priebehu dňa.

Proteín je základnou stavebnou jednotkou v našom tele. Je to zdroj živín pozostávajúci z aminokyselín produkovaných našim telom alebo prijímaných z externých zdrojov. Prispieva k udržiavaniu a rastu svalových tkanív. Zvýšený príjem proteínu potrebujete, ak športujete, chcete nabrať svalovú hmotu, chcete schudnúť alebo keď starnete. 

Výhody:

  • vysoký obsah bielkovín
  • bez pridaného cukru*
  • bohaté na vlákninu
  • bez konzervantov

*Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

Odporúčané dávkovanie:

Kedykoľvek počas dňa.

Skladovanie:

Skladujte na chladnom, suchom mieste.

Detaily produktu
#11_010

Káva

Protein Blend 48,6 % (mliečny proteín, hydrolizovaný proteín, hrachový proteín), rastlinné oleje (palmový, bambucký), obohatená pšeničná múka (pšeničná múka, uhličitan vápenatý, elementárne železo, nikotínamid, tiamín-hydrochlorid), stabilizátor (polydextróza), emulgátor [lecitíny (sója), mono- a diglyceridy mastných kyselín], kakaová hmota, arómy, vláknina bambusová, odtučnený kakaový prášok, kukuričná múka, sójová múka, slnečnicový olej, kypriaca látka (uhličitany sodné), sladidlá (sukralóza, acesulfám K), soľ. Môže obsahovať stopy orechov.

Vanilka

Protein Blend 49,2 % (mliečny proteín, hydrolizovaný proteín, hrachový proteín), rastlinné oleje (palmový, bambucký), obohatená pšeničná múka (pšeničná múka, uhličitan vápenatý, elementárne železo, nikotínamid, tiamín-hydrochlorid), stabilizátor (polydextróza), emulgátor [lecitíny (sója), mono- a diglyceridy mastných kyselín], arómy (obsahujú mlieko), vláknina bambusová, odtučnený kakaový prášok, kukuričná múka, sójová múka, slnečnicový olej, kypriaca látka (uhličitany sodné), sladidlá (sukralóza, acesulfám K), soľ. Môže obsahovať stopy orechov.

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #14_002

Značka: Gams

Gam's superfood

Gam's superfood jedinečná tyčinka s originálnou chuťou, ktorá je určená predovšetkým pre vegánov a tiež pre tých, ktorí sa radi stravujú zdravo.

Cena 2,49 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_009

Značka: BioTechUSA

Crush Bar - BioTechUSA

Crush Bar je proteínová tyčinka s vysokým obsahom bielkovín, s chrumkavou čokoládovou polevou a bez pridaného cukru. Skvelá proteínová tyčinka.

Cena 2,50 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]

Kód: #11_008

Značka: BioTechUSA

Zero Bar - BioTechUSA

Zero Bar od BioTechUSA s vysokým obsahom bielkovín s množstvom príchutí. Obohatená o vitamín E, prispieva k rastu svalov a udržaniu zdravých kostí.

Cena 1,90 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]