Scitec Nutrition Protein Pudding 400 g
  • Scitec Nutrition Protein Pudding 400 g
  • Scitec Nutrition Protein Pudding, nutričné hodnoty

Protein Pudding - Scitec Nutrition

#12_032

Protein Pudding obsahuje dve extra kvalitné bielkovinové zdroje (kazeín a srvátkovú bielkovinu). Bielkoviny prispievajú k rastu a zachovaniu svalovej hmoty.

Príchuť
Hmotnosť
12,49 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Skvelý puding s vysokým obsahom bielkovín


Protein Pudding
obsahuje dve extra kvalitné bielkovinové zdroje (kazeín a srvátkovú bielkovinu). Bielkoviny prispievajú k rastu svalovej hmoty a k jej zachovaniu, ako aj k udržiavaniu normálneho stavu kostí.


Výhody:

  • vysoký obsah bielkovín
  • nízky obsah tukov a sacharidov
  • podporuje nárast svalovej hmoty
  • zlepšuje regeneráciu svalov
  • skvelá chuť

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (40 g) v 250 ml vody a dôkladne premiešajte pokiaľ nezhustne. Konzumujte po niektorom jedle, alebo ním môžete niektoré jedlo aj nahradiť. Vychladený puding je ešte chutnejší. Vymiešanú dávku skladujte pri 4 ⁰C a skonzumujte do 2 dní.

Upozornenie

Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie

Skladujte na tmavom a suchom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_032
Dvojitá čokoláda
Kazeinát draselný (mlieko), koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), plnotučné sušené mlieko, zahusťovadlá: xantanová guma, karragén; nízkotučný kakaový prášok (10 - 12 %), čokoládovo pralinková aróma, aróma horkej čokolády, aróma čokolády na varenie, sladidlá: sukralóza, ecesulfám-K.

Panna cotta
Kazeinát vápenatý (mlieko), koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), plnotučné sušené mlieko, zahusťovadlá: xantanová guma, karagén; vanilková aróma, jogurtová aróma, smotanová aróma, tvarohový prášok (mlieko), sladidlá: sukralóza, acesulfám-K.

Alergény
Produkt bol vyrobený v závode kde sa spracováva mlieko, vajcia, lepok, sója, lieskové oriešky, arašidy, zeler, ryby a kôrovcove.
Produkty v rovnakej kategórii: 10

Kód: #11_137

Značka: BioTechUSA

Zero Syrup - BioTechUSA

Zero Syrup je lahodný nízkoenergetický sirup bez cukru a tuku, so sladidlami. Ideálne na dochutenie sladkých jedál ako sú napr.: palacinky, koláče, torty, pudingy a šľahačky.

Cena 4,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]