Protein Power BioTechUSA
 • Protein Power BioTechUSA

Protein Power BioTechUSA, 1000 g

#11_019

Protein Power zo sójového izolátu, kazeínu a srvátky obohatený o kreatín pre zvýšenie fyzickej výkonnosti. Urýchľuje a zlepšuje regeneráciu svalov.

Príchuť
22,90 €
S DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Podporte rast svalov bez tuku


Protein Power zo sójového izolátu, kazeínu a srvátky obohatený o kreatín pre zvýšenie fyzickej výkonnosti. Urýchľuje a zlepšuje regeneráciu svalov.

Protein Power
 je obohatený o tri druhy proteínu:

 • izolát sójovej bielkoviny,
 • kazeinát vápenatý,
 • srvátkový bielkovinový koncentrát.

Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia.

Výhody:

 • obohatený o 3 zdroje kvalitných bielkovín 
 • podporuje rast svalov bez tuku 
 • urýchľuje a zlepšuje regeneráciu po náročnom tréningu 
 • obohatený o kreatín pre zvýšenie fyzickej výkonnosť
 • bez lepku*
 • bez tuku*
 • bez cukru*
 • bez laktózy*

*Platí len v prípade ak bol nápoj pripravený s vodou.

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (30 g) v 300 ml vody. V tréningové dni užite minimálne 2 dávky, jednu dávku užívajte 45 minút po tréningu a jednu dávku medzi jedlami. V netréningové dni užite jednu dávku ráno a jednu dávku večer.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre fenylketonurikov. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 - 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_019

Čokoláda

Protein Blend 71 % [sójový proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát, kazeinát vápenatý (obsahuje mlieko)], kakaový prášok s nízkym obsahom tuku, zvýrazňovač chuti (glycín a jeho sodná soľ), mikronizovaný kreatín monohydrát 5 %, arómy, protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), soľ, emulgátor: lecitíny (sója), sladidlá (sukralóza, acesulfám K), zahusťovadlo (celulózová guma).

Jahoda-banán

Protein Blend 81 % [sójový proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát, kazeinát vápenatý (obsahuje mlieko)], zvýrazňovač chuti (glycín a jeho sodná soľ), mikronizovaný kreatín monohydrát 5.7 %, arómy, protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), emulgátor: lecitíny (sója), kyselina (kyselina citrónová), sladidlá (sukralóza, acesulfám K), soľ, zahusťovadlo (celulózová guma), farbivo (Allura červená AC)*.

Vanilka

Protein Blend 82 % [sójový proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát, kazeinát vápenatý (obsahuje mlieko)], zvýrazňovač chuti (glycín a jeho sodná soľ), mikronizovaný kreatín monohydrát 5.7 %, arómy, protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), emulgátor: lecitíny (sója), sladidlá (sukralóza, acesulfám K), soľ, farbivo (tartrazín)*.

*Allura červená AC, tartrazín: môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Alergény
Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Veľkosť 1 dávky: 30 g

čokoláda

jahoda-banán,

vanilka

RVH (%)*

Energia

486 kJ

115 kcal

478 kJ

113 kcal

-

Tuky

z toho nasýtené mastné kyseliny

0,9 g

0,5 g

0,5 g

0,2 g

-

-

Sacharidy

z toho cukry

2,0 g

<0,5 g

1,1 g

<0,5 g

-

-

Bielkoviny

24 g

26 g

-

Soľ

0,87 g

0,81 g

-

Mikronizovaný kreatín monohydrát

z toho kreatín

1480 mg

1300 mg

1706 mg

1500 mg

-

-

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).