Scitec Nutrition Protein Pancake 1036 g
  • Scitec Nutrition Protein Pancake 1036 g
  • Scitec Nutrition Protein Pancake, nutričné hodnoty

Protein Pancake - Scitec Nutrition

#12_031

Protein Pancake podporuje príjem bielkovín u športovcov alebo u ľudí, žijúcich aktívnym životným štýlom. Obsahuje rýchlo a pomaly vstrebateľné bielkoviny.

Príchuť
Hmotnosť
18,72 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Chutné palacinky s vysokým obsahom bielkovín


Protein Pancake
 podporuje príjem bielkovín u športovcov (medzi nimi aj kulturistov), alebo u ľudí, žijúcich aktívnym životným štýlom. Tento produkt obsahuje v 30 % kvalitných bielkovín z viacerých zdrojov.

Z Protein Pancake si môžeš kedykoľvek a rýchlo zhotoviť palacinky bohaté na živiny. Môžete pre svoje svaly ľahko zabezpečiť dostatočné množstvo rýchlo a pomaly vstrebávateľných bielkovín (srvátka, vajce, kazeín) a k tomu veľmi príjemným spôsobom. Bielkoviny prispievajú k udržiavaniu svalovej hmoty a k jej rastu, a tiež k zachovaniu normálneho stavu kostí.

Výhody:

  • vysoký obsah bielkovín
  • obsahuje rýchlo a pomaly vstrebateľné bielkoviny
  • skvelá chuť
  • podporuje nárast svalovej hmoty
  • zlepšuje regeneráciu svalov

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (37 g) s ½ dávkou nízkotučného mlieka alebo vody. Zmes miešajte dovtedy kým sa hmota konzistenčne podobá na klasické palacinkové cesto, následne potom na rozpálenej teflónovej panvici (180 – 200 °C) pečte do zlatohnedá z obidvoch strán (1 – 2 minúty v závislosti od hrúbky cesta). Z oboch strán pečte v teflónovej panvici na miernom ohni. S hrúbkou, veľkosťou a dobou pečenia cesta experimentujte podľa svojej chuti tak, aby ste získali najvyhovujúcejšie palacinkové cesto.

Upozornenie

Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie

Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_031

Bez príchute
Ovsená múka, pasterizovaný a ultrafiltrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), plnotučné sušené mlieko, maltodextrín, sušený vaječný bielok, koncentrát micelárneho kazeínu (mlieko), látka pre zväčšenie objemu: hydrogén uhličitan sodný; chlorid sodný.

Biela čokoláda-kokos
Ovsená múka, pasterizovaný a ultrafiltrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), plnotučné sušené mlieko, maltodextrín, kokosová strúhanka (7,5 %), sušený vaječný bielok, koncentrát micelárneho kazeínu (mlieko), tvarohový prášok, jogurtový prášok, aróma bielej čokolády, látka pre zväčšenie objemu: hydrogén uhličitan sodný; chlorid sodný, sladidlo: sukralóza.

Čokoláda-banán
Ovsená múka, pasterizovaný a ultrafiltrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), plnotučné sušené mlieko, maltodextrín, nízkotučný kakaový prášok (10 - 12 %), aróma (banán, čokoláda, horká čokoláda), sušený vaječný bielok, koncentrát micelárneho kazeínu (mlieko), tvarohový prášok, jogurtový prášok, látka pre zväčšenie objemu: hydrogén uhličitan sodný; chlorid sodný, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, sladidlo: sukralóza.

Tvaroh-pomaranč
Ovsená múka, pasterizovaný a ultrafiltrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), plnotučné sušené mlieko, maltodextrín, tvarohový prášok (mlieko), sušený vaječný bielok, koncentrát micelárneho kazeínu (mlieko), lyofilizované kúsky pomaranča, arómy: tvaroh, jogurt, pomarančový džús; látka pre zväčšenie objemu: hydrogén uhličitan sodný; jogurtový prášok (mlieko), chlorid sodný, sladidlo: sukralóza; látka pre reguláciu kyslosti: kyselina citrónová.

Alergény
Produkt bol vyrobený v závode kde sa spracováva mlieko, vajcia, lepok, sója, lieskové oriešky, arašidy, zeler, ryby a kôrovcove.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:
Produkty v rovnakej kategórii: 10

Kód: #11_137

Značka: BioTechUSA

Zero Syrup - BioTechUSA

Zero Syrup je lahodný nízkoenergetický sirup bez cukru a tuku, so sladidlami. Ideálne na dochutenie sladkých jedál ako sú napr.: palacinky, koláče, torty, pudingy a šľahačky.

Cena 4,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]