Protein Pancake - Nutrend

#27_010

Zmes pre tvorbu lievancov alebo palaciniek.

Príchuť
Hmotnosť
14,50 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Protein Pancake je hotová zmes pre tvorbu lievancov alebo palaciniek s mimoriadnym obsahom proteínu, ktorý predstavuje 44%. Aj pri tak vysokom obsahu bielkoviny sa spoločnosti Nutrend podarilo zachovať delikátnu a vyváženú chuť.

Vynikajúca kvalita bielkovín je zaistená vysoko koncentrovaným mliečnym proteínovým izolátom (MPI) a srvátkovým proteínovým koncentrátom (WPC). PROTEIN PANCAKE sú skvelé nielen vďaka vysokému obsahu kvalitnej bielkoviny, ale aj vďaka tomu, že neobsahujú glutén a tiež nie sú zaťažené konzervačnými látkami alebo farbivami. Medzi benefity sa musí počítať aj fakt, že PROTEIN PANCAKE sú dôležitým zdrojom prospešnej vlákniny. Možné je dochutenie akoukoľvek obľúbenou ingredienciou, ale aj ich pôvodná podoba poteší vaše chuťové poháriky.


Výhody:

·        alternatíva zdravej stravy

·        jednoduchá a rýchla príprava

·        stačí zmiešať len s vodou

·        nie je nutné dochucovať

·        bezlepkový

·        vysoký obsah MPI a WPC proteínu

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (50 g) v 100 ml vody až kým nevznikne hladké cesto. Smažte na oboch stranách na horúcej panvici. Podávajte teplé. Dávka 50 g je vhodná ako olovrant v dopoludňajších aj popoludňajších hodinách, vždy s odstupom minimálne 60 minút od ďalšej bežnej stravy.

Zloženie:

Bez príchute:
Srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), izolát mliečnych bielkovín, ryžová múka, pohánková múka, sušený vaječný bielok, sušené plnotučné mlieko, inulín, zmes akáciovej gumy a pšeničnej vlákniny (neobsahuje glutén), aróma, kypriaca látka hydrogénuhličitán sodný, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, sladidlo sukralóza, farbivo beta karotén.

Čokoláda-kakao:
Srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), izolát mliečnych bielkovín, ryžová múka, pohánková múka, sušený vaječný bielok, sušené plnotučné mlieko, kakao, inulín, zmes akáciovej gumy a pšeničnej vlákniny (neobsahuje glutén) , kypriaca látka hydrogénuhličitán sodný, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, aróma, sladidlo sukralóza.

Alergény:
 Obsahuje vajcia, mlieko alebo výrobky z nich. Môže obsahovať stopy sóje.

Upozornenie: 
Zmes určená na prípravu lievancov, so sladidlom. Vhodné najmä pre športovcov. Nie je určené pre deti do 3 rokov.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Detaily produktu
#27_010
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: