Protein Ice Cream Light - Scitec Nutrition

#12_030

Proteínová zmrzlina Light so zníženým obsahom sacharidov a cukru.

Príchuť
Hmotnosť
17,50 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Chutná zmrzlina s obsahom kvalitnej srvátkovej bielkoviny.

Nová generácia fitness dezertov je tu. Fanatici športu doteraz nemohli ani len pomyslieť na to, že si do prísneho jedálnička budú môcť zaradiť klasickú zmrzlinu. Ale je tu čas zmeniť návyky, PROTEIN ICE CREAM LIGHT možno konzumovať aj mimo „cheating“ dní. Z týchto fantastických chutí sa budeš cítiť ako v nebi, pričom svoje telo podporíš vyváženým pomerom sacharidov a bielkovín. Tento produkt obsahuje 28% kvalitných bielkovín, hlavne srvátkovú bielkovinu, ktorá je jedným z najdôležitejších zdrojov elementov pre tvorbu svalovej hmoty. Bielkoviny prispievajú k rastu svalovej hmoty a k jej zachovaniu, ako aj k udržiavaniu normálneho stavu kostí.*

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Výhody:

·        udržiava normálny stav kostí

·        nízky obsah sacharidov a cukru

·        skvelá chuť

·        podporuje nárast svalovej hmoty


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (50 g – 1 ¼ dávkovacej odmerky) prášku Protein Ice Cream v 100 ml vody a silno pretrepte po dobu 2 minút, až do spenenia. Pre dosiahnutie krémovejšej konzistencie miešajte v mise mixérom po dobu 5 minút. Potom masu vylejte do umelej nádoby a mrazte 1,5 – 3 hodiny, v závislosti od výkonnosti vašej mrazničky. Vymiešanú dávku skladujte v mrazničke a skonzumujte do 10 dní.


Zloženie
:

Lesná zmes:
Koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), napeňujúca látka: jemný, stužený kokosový olej (mlieko); plnotučné sušené mlieko, arómy: moruša, malina, jahoda; lyofilizované kúsky malín, farbivá: cviklová červená, karmín; látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová, sladidlo: xylitol, sukralóza.

Hruška: Koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), látka pre zväčšenie objemu: xilitol; emulgátor: jemný, tvrdený kokosový olej (mlieko); plnotučné mlieko, hrušková aróma, látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová, výťažok sladu (jačmeň), sladidlo: sukralóza

Kivi: Koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), látka pre zväčšenie objemu: xilitol; emulgátor: jemný, tvrdený kokosový olej (mlieko); plnotučné mlieko, kiwi aróma, látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová, sladidlo: sukralóza; farbivo: Brilliant Green [tartrazín**, pantetová modrá V].

** Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Vanilka-limetka:
Koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), napeňujúca látka: jemný, stužený kokosový olej (mlieko); plnotučné sušené mlieko, arómy: vanilka, citrón; látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová, sladidlo: xylitol, sukralóza.

Alergény: Produkt bol vyrobený v závode kde sa spracováva mlieko, vajcia, glutén, sója, lieskové oriešky, arašidy, zeler, ryby a kôrovcove.

Upozornenie: Obsahuje polyoly, prehnaná konzumácia môže spôsobovať preháňajúce účinky.

Detaily produktu
#12_030
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: