Protein Ice Cream - BioTechUSA

#11_044

Ochutený zmrzlinový prášok s koncentrátom zo srvátkového proteínu.

Príchuť
Hmotnosť
10,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Neexistuje leto bez zmrzliny, ale ani plážová figúra bez odriekania. Našťastie aj so zmrzlinou môžete byť fit, nie je však jedno, s akou. Tu je zmrzlinový prášok, alternatíva priateľská k postave, ktorá ponúka niečo viac. Ak bola doteraz vašou slabosťou tradičná zmrzlina, odteraz môže byť vašou silnou stránkou Protein Ice Cream. Jej základom je totiž kvalitný koncentrát srvátkového proteínu, ktorý si môžete vychutnávať ako sladký a chladivý zdroj prísunu proteínu počas najhorúcejších dní, hoci aj po namáhavom tréningu. 

Nepotrebujete ani stroj na zmrzlinu!

Budete potrebovať iba šejker, v ktorom premiešate zmrzlinový prášok s vodou a potom ho dáte rovno do mrazničky. Po 2 – 3 hodinách si už môžete užívať skutočný zážitok z krémovej zmrzliny. Uložte svoje výčitky svedomia do chladu a užívajte si zmrzlinu.

Ako, kedy, pre koho? 

Môže byť vynikajúcim doplnkom vášho prísunu proteínu kedykoľvek, keď budete mať chuť.
Odporúčame vám, ak radi spájate príjemné s užitočným, pretože maškrtiť je možné aj zdravo.

Proteín ako živina 

Proteíny sú dôležitou stavebnou jednotkou nášho tela a zdrojom živín tvorených aminokyselinami, ktoré vytvára náš organizmus alebo ich dodávame z vonkajších zdrojov. Prispievajú k udržiavaniu svalovej hmoty a jej rastu. Naše nároky na proteín sú vyššie, ak pravidelne športujeme, chceme zvyšovať našu svalovú hmotu, chceli by sme schudnúť alebo starneme.

Výhody:

·        vysoký obsah bielkovín

·        bez palmového oleja

·        bez konzervačných látok

·        jednoduchá a rýchla príprava

·        lahodná chuť


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (50 g = 5 polievkových lyžíc) prášku v 100 ml vody bez varenia pomocou šejkra a uložte do mrazničky na 2 – 3 hodiny. Zmiešanú dávku uchovávajte v mrazničke a skonzumujte v priebehu 1 dňa.

Zloženie:

Čokoláda:
Srvátkový proteínový koncentrát, krémová zložka [čiastočne hydrogenovaný kokosový tuk, odtučnené sušené mlieko, emulgátory (E471, E472a), glukózový sirup, sacharóza, mliečna bielkovina, stabilizátor (fosforečnany draselné), protihrudkujúca látka (fosforečnany vápenaté)], plnotučné sušené mlieko, nízkotučný kakaový prášok, arómy, zahusťovadlo (xantánová guma), soľ, sladidlo (sukralóza).

Jahoda:
srvátkový proteínový koncentrát, krémová zložka [čiastočne hydrogenovaný kokosový tuk, odtučnené sušené mlieko, emulgátory (E471, E472a), glukózový sirup, sacharóza, mliečna bielkovina, stabilizátor (fosforečnany draselné), protihrudkujúca látka (fosforečnany vápenaté)], plnotučné sušené mlieko, arómy, zahusťovadlo (xantánová guma), kyselina (kyselina citrónová), soľ, sladidlo (sukralóza), farbivo (Allura červená AC)1. 1Allura červená AC: Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Pripravenú dávku uchovávajte v mrazničke a skonzumujte do 24 hodín.

Detaily produktu
#11_044
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: