Amix Nutrition Protein Crepes 520 g
  • Amix Nutrition Protein Crepes 520 g
  • Amix Nutrition Protein Crepes, nutričné hodnoty

Protein Crepes - Amix Nutrition

#13_096

Protein Crepes je vynikajúci jemný instantný prášok určený na ľahkú a rýchlu prípravu palaciniek s veľmi vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom tuku.

Príchuť
Hmotnosť
13,84 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Zmes na prípravu proteínových palaciniek

Protein Crepes je vynikajúci jemný instantný prášok určený na ľahkú a rýchlu prípravu typickej palacinky s veľmi vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom tuku. Protein Crepes používa iba vysoko kvalitné prísady a zdroje bielkovín, ako je izolát srvátkových bielkovín CFM®, s kombináciou srvátkového bielkovinového koncentrátu ako mliečny bielkovinový koncentrát. Proteínové palacinky sa zvyčajne konzumujú na raňajky, ale môžu byť aj chutné občerstvenie medzi jedlami alebo ako výživný dezert. Čokoládové alebo vanilkové palacinky si môžete pripraviť každý deň na raňajky.

Výhody:

  • veľmi rýchla a ľahká príprava
  • s vysokým obsahom bielkovín
  • nízky obsah tukov

Príprava

Zmiešajte 2 odmerky (40 g) v 100 ml studenej vody a miešajte do tej doby, než vznikne krémová konzistencia bez hrudiek. Rozohrejte panvicu na vysokú teplotu a pridajte malé množstvo oleja alebo masla a znížte teplotu panvice. Môžete začať piecť jednotlivé palacinky.

Upozornenie

Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_096

Čokoláda

Amix® Proteín blend 45 % (CFM srvátkový bielkovinový izolát a koncentrát [z mlieka], mliečny bielkovinový koncentrát [z mlieka]); ryžová múka, pohánková múka, sušené odstredené mlieko, sušené vaječné bielky, kakaový prášok, aróma, kypriaca látka: hydrogénuhličitan sodný; chlorid sodný, sladidlo: sukralóza.

Vanilka

Amix® Proteín blend 45 % (CFM srvátkový bielkovinový izolát a koncentrát [z mlieka], mliečny bielkovinový koncentrát [z mlieka]); ryžová múka, pohánková múka, sušené odstredené mlieko, sušené vaječné bielky, aróma, kypriaca látka: hydrogénuhličitan sodný; chlorid sodný, sladidlo: sukralóza.

Alergény

Môže obsahovať stopy sóje, lepku, kôrovcov, orechov a arašidov.

Produkty v rovnakej kategórii: 10

Kód: #11_137

Značka: BioTechUSA

Zero Syrup - BioTechUSA

Zero Syrup je lahodný nízkoenergetický sirup bez cukru a tuku, so sladidlami. Ideálne na dochutenie sladkých jedál ako sú napr.: palacinky, koláče, torty, pudingy a šľahačky.

Cena 4,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]