Scitec Nutrition Protein Breakfast 700 g
  • Scitec Nutrition Protein Breakfast 700 g
  • Scitec Nutrition Protein Breakfast, nutričné hodnoty

Protein Breakfast - Scitec Nutrition

#12_029

Protein Breakfast je ovsená kaša so skvelou chuťou, ideálna na raňajky. Vysoký obsah bielkovín v produkte prispievajú k rastu a regenerácii svalov.

Príchuť
Hmotnosť
9,40 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Ovsená kaša s pridanými extra zdrojmi bielkovín


Protein Breakfast
 je ovsená kaša so skvelou chuťou, ideálna na raňajky. Vysoký obsah bielkovín v produkte prispievajú k rastu a regenerácii svalov. Ovsené vločky s nízkym glykemickým indexom zabezpečujú dlhodobú, pomaly sa uvoľňujúcu energiu. Vysoký obsah bielkovín v PROTEIN BREAKFAST prispieva k rastu svalovej hmoty a k jej zachovaniu, ako aj k udržiavaniu normálneho stavu kostí.

Výhody:

  • obsahuje sacharidy s nízkym glykemickým indexom
  • vhodné ako náhrada raňajok
  • dobije potrebnú energiu
  • vysoký obsah bielkovín
  • podporuje nárast svalovej hmoty

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (100 g – 2 ¼ dávkovacej odmerky) v 150 ml (studenej alebo horúcej) vode. Silno pretrepte až pokým nedosiahnete požadovanú konzistenciu. V prípade, ak by ste chceli získať jemnejšiu konzistenciu, nechajte po dobu 1 - 2 minút odstáť, v prípade ak obľubujete chrumkavú konzistenciu, konzumujte ihneď po zmiešaní. Konzumujte podľa možnosti ráno alebo v priebehu dňa ako súčasť niektorého jedla.

Detaily produktu
#12_029

Banán
Ovsená múka (lepok), srvátkový koncentrát (emulgátor: sójový lecitín), plnotučné sušené mlieko, arómy: jahoda, banán; jogurtový prášok (mlieko), zahusťovadlo: xantanová guma; dochucovadlo: glycín; chlorid sodný, farbivo: sladidlá: sukralóza, acesulfám-K.

Čokoláda-brownie
Ovsená múka 60 % (lepok), koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), plnotučné sušené mlieko, nízkotučný kakaový prášok (10 - 12 %), arómy: brownie čokoláda; zahusťovadlo: xantanová guma; dochucovadlo: glycín; chlorid sodný, farbivo: cviklová červená; sladidlá: sukralóza, acesulfám-K.

Jahoda
Ovsená múka 60 % (lepok), koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), plnotučné sušené mlieko, arómy: jahoda, vanilka; liofilizované kúsky jahôd, jogurtový prášok (mlieko), zahusťovadlo: xantanová guma; dochucovadlo: glycín; chlorid sodný, farbivo: cviklová červená; sladidlá: sukralóza, acesulfám-K.

Alergény
Produkt bol vyrobený v závode kde sa spracováva mlieko, vajcia, lepok, sója, lieskové oriešky, arašidy, zeler, ryby a kôrovcove.

Produkty v rovnakej kategórii: 10

Kód: #11_137

Značka: BioTechUSA

Zero Syrup - BioTechUSA

Zero Syrup je lahodný nízkoenergetický sirup bez cukru a tuku, so sladidlami. Ideálne na dochutenie sladkých jedál ako sú napr.: palacinky, koláče, torty, pudingy a šľahačky.

Cena 4,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]