No Rebirth

#33_010
Superior 14

Predtréningový NO doplnok obsahujúca zmes kreatínu, arginínu a aminokyselín BCAA.

Príchuť
Hmotnosť
27,20 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

SUPERIOR 14 NO REBIRTH - PREDTRÉNINGOVÝ NO DOPLNOK

No Rebirth je extrémny predtréningový NO stimulant zvyšujúci úroveň cvičenia, energie a svalový objem. NO REBIRTH zlepšuje prívod kyslíka a tým zvyšuje prekrvovanie svalov, zlepšuje kondíciu, koncentráciu, pevnosť a kapacitu pre zásobu energie.

ArgiMax: pomáha prekrvovať telo a tým neuveriteľné napumpuje svaly. Počas ďalšej a ďalšej série sa budete cítiť ako by ste mali explodovať. Táto jedinečná kombinácia arginínu vyvinutá vedcami Superior 14 zvyšuje hladinu kyslíka v krvi.

Obsahuje dávku BCAA v pomere 2:1:1 pre anabolické a antikatabolické účinky vo svalových bunkách. Táto špeciálna kombinácia aminokyseliny zvyšuje anabolickú hladinu hormónov na prírodnej báze, takže hladina rastového hormónu a testosterónu dosahuje svoje maximum počas intenzívneho tréningu.

Prémiová kombinácia kreatínu s vysokými biologickými hodnotami a rýchlymi absorpčnými vlastnosťami poskytuje okamžité vzostup úrovne sily.

Mikronizovaný kreatín monohydrát - revolučný vývoj technológií kreatínu. Častice sú teraz podstatne menšie, takže kreatín sa dostáva do svalových buniek oveľa lepším a efektívnejším spôsobom.

Kreatín Hydrochlorid (HCL) - vytvorí svalovú hmotu bez zavodnenia svalových buniek čím zvyšuje kvalitu svalových vlákien.

Tri Creatin Malate - poskytuje väčšiu svalovú hmotu a lepšiu kvalitu regenerácie.

Creatin Monohydrát - zvyšuje tonus svalových buniek.

Synergický efekt: ďalší unikátny efekt NO Rebirth je, že sa uložia všetky živiny vo svalových bunkách počas tréningu, čo pomáha urýchliť vstrebávanie a regeneráciu, a zlepšuje príjem kreatínu a aminokyselín do buniek. Tento efekt poskytuje lepší zisk, rýchlejšie a väčšie absorpčné množstvo a menšia bolesť svalov. To vám umožní trénovať ešte intenzívnejšie ako u ostatných predtréningových suplmenetov na trhu.

Napriek tomu, že predtréningové suplementy majú nepríjemnú chuť, NO REBIRTH má osviežujúcu a príjemnú chuť, ktorá vás povzbudí pred tvrdým tréningom.

Výhody:

·        arginín komplex

·        predtréningový suplement

·        kreatínová zmes

·        extra dávka BCAA

·        osviežujúca chuť

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte jednu dávku (9 g) v 400 – 600 ml studenej vody a užite 30 minút pred začatím tréningu. Užívajte len v tréningové dni. Potom, čo posúdite osobnú toleranciu, užívajte dve dávky 30 minút pred začiatkom tréningu. Neprekračujte odporúčaný denný príjem.

Zloženie:
Dextróza, maltodextrín, beta alanín, arginín AKG, citrulín malát, L-arginín hydrochlorid, L-arginín, sladidlo (fruktóza), kofeín bezvodý, aróma (ananás, citrón, broskyňa, pomaranč-mandarínka), L-leucín, sladidlo (sukralóza ), karamelový sirup, kreatín monohydrát, kreatín malát, L-izoleucín, L-valín, niacín, mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín hydrochlorid, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), farbivo (karamel - ľadový čaj a broskyňa beta karotén - citrón košenilová červeň - malina).

Alergény: Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, sóju, vajcia a arašidy.

UPOZORNENIE PRE ŠPORTOVCOV: Vzhľadom k niektorým novým obmedzeniam v amatérskych i profesionálnych športových organizáciách (napr. WADA, NCAA, NFL, MLB, NBA, UIL atď.) sa odporúča najskôr užívanie tohto alebo aj iného doplnku výživy konzultovať s príslušným orgánom športovej organizácie.

Upozornenie
: Nie je vhodné pre deti do 5 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Doplnky stravy nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu rovnako ako zdravý životný štýl. Pred užitím sa poraďte s lekárom.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste pri teplote do 25 °C a mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#33_010
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_033

Značka: BioTechUSA

Black Blood NOX+

Radikálny predtréningový prípravok s extrémnou dávkou NOX Complex, s 300 mg kofeínu, kreatínom a tyrozínom, pre extrémne nároky.

Cena 29,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]