Black Blood NOX+

#11_033
BioTechUSA

Radikálny predtréningový prípravok s extrémnou dávkou NOX Complex, s 300 mg kofeínu, kreatínom a tyrozínom, pre extrémne nároky.

Príchuť
Hmotnosť
29,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Vďaka obsahu 10500 mg Beta-alanínu, AAKG a L-citrulín malátu je Black Blood NOX+ odporúčaný pre tých, ktorí chcú byť v posilňovni nezastaviteľný.

Black Blood NOX+ je predtréningový prípravok, ktorý obsahuje veľké dávky všetkého čo potrebujete pre efektívny tréning. Ešte nikdy predtým ste nevideli toľko aktívnych látok v takej kombinácii a kvalite. Tento produkt bol špeciálne navrhnutý pre tých, ktorých telo si už zvyklo na priemerné predtréningovky, pre ľudí s veľkým stresom počas dňa pre ktorých je náročné zabudnúť na ich starosti a problémy, a pre tých ktorí strácajú motiváciu a záujem o cvičenie.

Black Blood NOX+ prináša motiváciu, ktorá spraví váš tréning tvrdším a tvrdším, a donúti vás ho opakovať. Už sa nebudete chodiť do posilovne rozprávať a vysedávať. Iba vy, činky, sila, výkon, koncentrácia a zlepšenie.

Black Blood NOX+ je komplexná formula s vysokým obsahom kofeínu a aktívnymi zložkami navrhnutá tak, aby prispievala k produkcii nitrogén monooxidu NO a karnozínu. Niacín a vitamín B6 prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Black Blood NOX+ sa odporúča:

·        pre hardcore kulturistov

·        pre športovcov v bojových športoch v prípravnom období

·        pre tých ktorí hľadajú predtréningový prípravok bez sacharidov

·        pre tých ktorí uprednostňujú práškové suplementy

·        ako doplnok k rysovacej diéte

 

Black Blood NOX+ rovnako ako všetky ostatné BioTechUSA produkty obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

Výhody:

·        podporuje napumpovanie svalov

·        zvyšuje výkon

·        redukuje únavu

·        podporuje sústredenosť


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (19 g = 1 odmerka) prípravku s 200 ml vody a užite 15 minút pred tréningom.

Zloženie: Black Blood NOX Complex 55,5% [L-arginín alfa-ketoglutarát, beta-alanín, citrulín-malát (L-citrulín, kyselina jablčná)], Creatine Complex 27,5% [mikronizovaný kreatín monohydrát, pufrovaný kreatín (mikronizovaný kreatín monohydrát, oxid horečnatý), kreatín citrát (mikronizovaný kreatín monohydrát, vápenaté soli kyseliny citrónovej)], zahusťovadlo (xantánová guma), L-tyrozín, protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), kyselina L-askorbová, arómy, kofeín 1,57%, sladidlá (acesulfám K, sukralóza), Vitamin B Complex (kyselina nikotínová, tiamínmononitrát, pyridoxínhydrochlorid).

Ostatné zložky:
príchuť: červený pomaranč: farbivá (Allura červená AC, Tartrazín)**
príchuť: tropické ovocie: farbivá (Allura červená AC, Tartrazín)**
príchuť: čučoriedka-limetka: farbivo (Brilantná čierna PN)

 **Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Vysoký obsah kofeínu (150 mg kofeínu v 100 ml hotového nápoja). Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre fenylketonurikov. Neužívajte ak máte akékoľvek zdravotné problémy, hlavne ak trpíte kardiovaskulárnymi chorobami a vysokým krvným tlakom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Nekombinovať s alkoholom!

Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_033
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: