Explosin

#27_036
Nutrend

Unikátny predtréningový suplement pre nekompromisný tréning.

Príchuť
Hmotnosť
15,91 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Explosin je unikátny predtréningový suplement pre nekompromisný tréning. Účinná kombinácia látok EXPLOSINU zaručí prekrvenie, nabudenie organizmu zároveň podporí plnú sústredenosť pri tréningu. EXPLOSIN je jedinečný pred tréningový suplement, ktorý obsahuje tri synergicky pôsobiace zmesi účinných látok. Medzi tieto látky patria kofeín, arginín, účinná zmes polyfenolov Vinitrox, citrulín malát, synefrín a ďalšie.

Výhody:

·        nabudí organizmu

·        podporí sústredenosť

·        prekrví organizmus

Odporúčané dávkovanie:

·        do 85 kg telesnej hmotnosti užite 6 g v 130 – 160 ml vody

·        nad 85 kg telesnej hmotnosti užite 9 g v 190 – 240 ml vody


Užite 30 minút pred tréningom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie:

Čučoriedka:
L-arginín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, L-tyrozín, taurín, L-citrulín malát, kofeín, VinitroxTM (95 % polyfenolov, oxid siričitý) - extrakt z hroznového vína a jabĺk, extrakt Citrus aurantium (10 % synefrinu, maltodextrin), kyselina L-askorbová, sladidla sukralóza a steviol-glykozidy, protihrudkujúce látky fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, kyselina listová.

Upozornenie:
Výživový doplnok pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Detaily produktu
#27_036
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_033

Značka: BioTechUSA

Black Blood NOX+

Radikálny predtréningový prípravok s extrémnou dávkou NOX Complex, s 300 mg kofeínu, kreatínom a tyrozínom, pre extrémne nároky.

Cena 29,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]