Nitric

#13_043
Amix Nutrition

Silný stimulant oxidu dusnatého.

Množstvo
19,00 €
s DPH
Množstvo
Posledné kusy na sklade

Popis

Nitric je unikátny suplement vyvinutý pre maximálny nárast sily, svalovej hmoty a výkonnosti. Pomocou oxidu dusnatému dochádza k zvýšenému prietoku krvi. Vďaka tomu dochádza k lepšiemu zásobovaniu živín do svalov. Podpora cirkulácie krvi má za následok rýchlejšiu regeneráciu, rast a napumpovanie svalovej hmoty.

Výhody:

·        zaručí maximálne napumpovanie svalov

·        podporuje prekrvenie svalov

·        podporuje rast a regeneráciu svalov

·        zlepšuje vytrvalosť


Odporúčané dávkovanie: Užite 5 kapsúl 30 – 60 min. pred tréningom.

Zloženie:
L-Arginine-Alpha-Ketoglutarát 1000 mg, L-citrulín malát 1000 mg, L-Arginín etylester hydrochlorid 500 mg, L-Arginín-Alfa-Ketiosokapronát 500 mg, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý ), stabilizátor: hypromelóza (Methocel ®), betaín hydrochlorid 125 mg, stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_043
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_033

Značka: BioTechUSA

Black Blood NOX+

Radikálny predtréningový prípravok s extrémnou dávkou NOX Complex, s 300 mg kofeínu, kreatínom a tyrozínom, pre extrémne nároky.

Cena 29,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]