Pre-Kaged

#20_001
Kaged Muscle

Predtréningový prípravok.

Príchuť
Hmotnosť
35,20 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Predtréningový prípravok pre maximálny výkon a silu. Navýšenie intenzity tréningu, maximálne napumpovanie svalov a dokonalú koncentráciu vám pomôže dosiahnuť Pre-Kaged.

Pre-Kaged ponúka vyššiu výdrž energie, silu, lepšie sústredenie a dokonca aj zlepšenú hydratáciu. Okrem kofeínu v dostatočnej dávke, nájdete v zložení aj podporené látky ako CarnoSyn®, BetaPower®, samozrejme nemôže chýbať kreatín a ani fermentovaný L-leucín. Všetky ingrediencie spĺňajú kritériá MicroPure™, čo znamená, že sú zaručene čisté a účinné.


Výhody:

·        zvyšuje výkon

·        redukuje únavu

·        podporuje sústredenosť

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku prípravku s 230 – 590 ml vody a užite 30 – 40 minút pred tréningom.

Zloženie: Prírodné arómy, kyselina jablčná, výťažok z repy (farba), slnečnicový lecitín, kyselina citrónová, morská soľ, stébia, sukralóza, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý. Obsahuje: strom orechy (kokos).

Upozornenie: Obsahuje 274 mg kofeínu na jednu porciu alebo približne toľko kofeínu ako dve a pol šálky kávy. Nepoužívajte s inými kofeínovými výrobkami alebo ak ste na kofeín citliví, pretože príliš veľa kofeínu môže spôsobiť nervozitu, podráždenosť, nespavosť a príležitostne rýchly srdcový rytmus. 
Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy, alebo pre osoby mladšie ako 18 rokov. Ak užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, poraďte sa so svojím lekárom. 
Ak sa vyskytnú akékoľvek nežiaduce reakcie, okamžite prerušte používanie a kontaktujte svojho lekára.

Skladovanie: Skladujte na dobre uzatvorenom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#20_001

Špecifické referencie

ean13
852253007004
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: