Kaged Muscle Pre-Kaged 640 g
  • Kaged Muscle Pre-Kaged 640 g
  • Kaged Muscle Pre-Kaged, nutričné hodnoty

Pre-Kaged - Kaged Muscle

#20_001

Pre-Kaged predtréningový prípravok pre maximálny výkon a silu. Podporuje sústredenosť, znižuje únavu, dodáva vyššiu výdrž energie a zlepšenú hydratáciu.

Príchuť
Hmotnosť
35,20 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Predtréningový prípravok pre maximálny výkon a silu


Pre-Kaged
 
podporuje sústredenosť, znižuje únavu, dodáva vyššiu výdrž energie a zlepšenú hydratáciu. Navýšenie intenzity tréningu, maximálne napumpovanie svalov a dokonalú koncentráciu vám pomôže dosiahnuť Pre-Kaged.

Pre-Kaged ponúka vyššiu výdrž energie, silu, lepšie sústredenie a dokonca aj zlepšenú hydratáciu. Okrem kofeínu v dostatočnej dávke, nájdete v zložení aj podporené látky ako CarnoSyn®, BetaPower®, samozrejme nemôže chýbať kreatín a ani fermentovaný L-leucín. Všetky ingrediencie spĺňajú kritériá MicroPure™, čo znamená, že sú zaručene čisté a účinné.

Výhody:

  • zvyšuje výkon 
  • znižuje únavu
  • podporuje sústredenosť
  • zlepšuje hydratáciu

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku prípravku v 230 – 590 ml vody a užite 30 – 40 minút pred tréningom.

Zloženie

Prírodné arómy, kyselina jablčná, výťažok z repy (farba), slnečnicový lecitín, kyselina citrónová, morská soľ, stébia, sukralóza, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý. Obsahuje: strom orechy (kokos).

Upozornenie

Obsahuje 274 mg kofeínu na jednu porciu alebo približne toľko kofeínu ako dve a pol šálky kávy. Nepoužívajte s inými kofeínovými výrobkami alebo ak ste na kofeín citliví, pretože príliš veľa kofeínu môže spôsobiť nervozitu, podráždenosť, nespavosť a príležitostne rýchly srdcový rytmus. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy, alebo pre osoby mladšie ako 18 rokov. Ak užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, poraďte sa so svojím lekárom. Ak sa vyskytnú akékoľvek nežiaduce reakcie, okamžite prerušte používanie a kontaktujte svojho lekára.

Skladovanie

Skladujte na dobre uzatvorenom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#20_001
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: