• Vypredané
Power Hand Grip Power System
  • Power Hand Grip Power System

Power Hand Grip Power System

#26_005

Nastaviteľné posilňovacie kliešte Power Hand Grip slúžia na posilnenie svalov prstov a tiež k posilneniu celého predlaktia. Nastaviteľný odpor 10 - 40 kg.

Farba
6,40 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Hand Grip - posilňovač zápästia


Nastaviteľné posilňovacie kliešte Power Hand Grip slúžia na posilnenie svalov prstov a tiež k posilneniu celého predlaktia. Ergonomicky tvarované držadlá opatrené mäkkou gumou zaistia pohodlné držanie aj počas dlhého cvičenia.

Posilňovacie rukoväte na ruky sú ergonomicky navrhnuté a vhodné pre všetky vekové skupiny a pre akékoľvek veľkosti rúk. Posilňovač zápästia je ideálny pre športovcov, ktorí chcú rozvíjať ruky, prsty a zápästie. Zvýšte svoju silu úchopu - zaobstarajte si posilňovač úchopu ruky, ktorý zasiahne všetky hlavné svaly prstov, rúk a predlaktia. Či už prechádzate fyzickou terapiou, zvládate stres alebo proaktívne trénujete, aby ste zmiernili bolesť spojenú so starnutím, tento posilňovač ruky je vaším riešením „všetko v jednom“.

Váš trenažér Power Hand Grip sa za chvíľu stane vašim novým spoločníkom na cestách. Tento prenosný posilňovač zápästia si môžete vziať kamkoľvek.

Pohodlné gumové protišmykové rukoväte a špičkové prevedenie s predĺženými pružinami z nehrdzavejúcej ocele. Odolné a bezpečné, nepoškodí vaše ruky a prsty.

Výhody:

  • nastaviteľný odpor a ergonomický
  • nastaviteľný odpor od 10 - 40 kg
  • vysoko kvalitný a pohodlný
  • poslinenie prstov, predlaktia a zápästia
Detaily produktu
#26_005