Recovery Max

#13_083
Amix Nutrition

Rýchle zotavenie po náročnom fyzickom výkone.

Príchuť
Hmotnosť
27,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Amix™ Recovery Max™ je produkt, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre dokonalé a rýchle zotavenie po náročnom fyzickom výkone. Obsahuje vyváženú zmes najdôležitejších aminokyselín, minerálov a ďalších účinných látok. Už v prvej hodine po výkone vaše svaly hľadajú čo najkvalitnejší zdroj výživných látok, ktoré sú podmienkou kvalitnej regenerácie.

L-glutamín je najhojnejšou aminokyselinou vo svaloch. Bez dodania dostatočného množstva tejto aminokyseliny nie je možná regenerácia a rast svalov.

BCAA aminokyseliny s rozvetveným reťazcom zvyšujú syntézu proteínov vo svaloch (znižujú jeho rozklad).

L-citrullín malát - pomáha odplavovať svalovú kyselinu mliečnu. Obnovuje zdroje okamžitej energie (ATP), čím oneskoruje a odstraňuje známky únavy.

Beta alanín podporuje tvorbu karnozínu vo svaloch, ktorý sa podieľa na regenerácii celého organizmu. Pomáha nespavosti a zlepšuje kvalitu spánku.

PhosphoMatrix je špeciály minerál premix, ktorý zaisťuje prísun dôležitých látok do krvného obehu.

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1/2 odmerky (11,5 g) v 200 – 300 ml vody. Užite ihneď po skončení fyzického výkonu.

Zloženie:
L-Glutamín, L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valin, L-citrulín Malát, Beta-Alanín (CarnoSyn®), hydrogénfosforečnan vápenatý, kyselina citrónová , jedlá sóda, hydrogénfosforečnan draselný, hydrogénfosforečnan sodný, farbivá: (fruit punch - extrakt z červenej repy, pomaranč - kurkumín a extrakt z červenej repy), aróma, Sacharóza (Splenda®), acesulfam K, Oxid kremičitý, Pyridoxín HCL.

Alergény: Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje, lepku, kôrovcov, orieškov a arašidov.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_083
2 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_054

Značka: BioTechUSA

After

Ochutený, nápojový prášok po tréningu s 20 aktívnymi látkami. Komplex aminokyselín a sacharidov, ktorý obsahuje BCAA a kreatín, ako aj vitamíny a minerály, ktoré prispievajú k normálnym energeticky náročným a metabolickým procesom.

Cena 20,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]