Night Recovery

#12_155

Zmes liečivých rastlín, pre podporu uvoľnenia a spánku.

Príchuť
Množstvo
20,28 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Night Recovery je formula, na báze živín a liečivých rastlín ktorý sa používa pred spaním. V prvom rade zabezpečuje zo 4 rôznych aminokyselinových skupín populárne a dôležité aminokyseliny. BCAA sú pre svalové bielkoviny najdôležitejšími a najpopulárnejšími esenciálnymi aminokyselinami. L-glutamín je aminokyselinou, ktorá sa vyskytuje v ľudskej krvi v najväčšom pomere. Popri tom všetkom, zabezpečujeme aj trio arginín, lyzín a ornitín. Arginín je základnou látkou pre tvorbu nitrix oxidu (NO).

Zmes chmeľu, medovky lekárskej, valeriány lekárskej pomáha pri uvoľnení a pri spánku, ktorý je dôležitým činiteľom regenerácie.

Zinok, horčík, B6 vitamínový komplex prispieva okrem iného k nasledovným užitočným fyziologickým účinkom. Zinok a magnézium prispievajú k správnej syntéze bielkovín, k udržiavaniu normálneho stavu kostí, a k procesom delenia buniek. Zinok a vitamín B6 prispievajú k zachovaniu normálnej činnosti imunitného systému. Horčík a vitamín B6 prispievajú k tlmeniu únavy a pocitu vyčerpanosti, k normálnej tvorbe energie premenou látok, a k normálnej činnosti psychologických funkcií. Zinok sa zúčastňuje pri normálnej syntéze DNA, pri normálnej premene látok na báze kyselín, pri normálnej premene makro živín a sacharidov, pri udržiavaní správnych kognitívnych funkcií, pri udržiavaní normálnej plodnosti a reprodukčnej schopnosti, pri metabolizme mastných kyselín, pri udržiavaní normálneho stavu vlasov, nechtov, pokožky a zraku, pomáha pri udržiavaní normálnej hladiny testosterónu v krvi, pri ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Horčík prispieva k normálnej rovnováhe elektrolytov, k správnej činnosti nervového systému: k neurotransmissii a k svalovým kontrakciám, vrátane srdcového svalu, k zachovaniu normálneho stavu zubov. Vitamín B6 prispieva k tvorbe červených krviniek a k regulácii hormonálnych procesov.

Výhody:

·        zmes liečivých rastlín, pre podporuje kvalitného spánku

·        obohatený o BCAA

·        obohatený o zinok, horčík a vitamín B6

Odporúčané dávkovanie: Užite obsah 1 celého balíčka každý deň pred spánkom.

Zloženie:


Zmes aminokyselín:

Biela tableta: BCAA 2:1:1 granulát (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), doplňujúca látka: mikrokryštalická celulóza, talkum, koloidný dioxid silícia, stearát horečnatý.

Fialová kapsula: L-arginín hydrochlorid, L-lyzín-hydrochlorid, L-ornitín hydrochlorid, hovädzia želatína, látka proti hrudkovaeniu a spekaniu: stearát horečnatý; farbivá: dioxid titaničitý, Allura Red AC***, Brilliant Blue FCF. Modro-strieborná kapsula: L-glutamín, hovädzia želatína, látka proti hrudkovateniu a spekaniu: stearát horečnatý; farbivá: dioxid titaničitý, oxid čierneho železa, Brilliant Black BN.

Zmes bylín:

Väčšia biela kapsula: Granulát L-tryptofánu, hovädzia želatína, farbivo: dioxid titaničitý. Menšia biela kapsula: Humulus lupulus (kvet) výťažky v pomere 10:1, látka proti hrudkovateniu a spekaniu: mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý; hovädzia želatína, dextróza, Melissa officinalis (list) výťažky v pomere 15:1, Valeriana officinalis (koreň) výťažky v pomere 10:1, farbivo: dioxid titaničitý.

 

ZN-MG-B6 komplex:

Sivá kapsula s modrým logom:
Oxid horečnatý, hovädzia želatína, zinok-sulfát-monohydrát, pyridoxín hydrochlorid, farbivá: dioxid titaničitý, oxid čierneho železa, indigotín; doplňujúca látka: mikrokryštalická celulóza; šelak.

**Môže negatívne vplývať na aktivitu a pozornosť detí!

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, orieškov, rýb a morských plodov.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_155

Špecifické referencie

ean13
5999100001428
2 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_054

Značka: BioTechUSA

After

Ochutený, nápojový prášok po tréningu s 20 aktívnymi látkami. Komplex aminokyselín a sacharidov, ktorý obsahuje BCAA a kreatín, ako aj vitamíny a minerály, ktoré prispievajú k normálnym energeticky náročným a metabolickým procesom.

Cena 20,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]