Platinum Mass - Superior 14

#33_011

Vysoko kvalitný sacharidový kokteil obohatený o BCAA, glutamín a kreatín.

Príchuť
Hmotnosť
18,50 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

SUPERIOR 14 PLATINUM MASS - GAINER S AMINOKYSELINAMI A KREATÍNOM

Získajte čistú svalovú hmotu s Platinum Mass! Špeciálne pre hardgainers. Professional Mass Gainer pomôže doplniť zvýšené potreby kulturistov, profesionálnych športovcov, strongman-ov ale aj kondičných športovcov. Je to silný prostriedok na získanie nových kilogramov svalovej hmoty a skvele navrhnutá formula pre rýchle zotavenie z intenzívnych tréningov.

Každá porcia Platinum Mass obsahuje 20 gramov vysoko kvalitných bielkovín v špeciálnej zmesi: srvátkový proteínový koncentrát, koncentrát mliečnej bielkoviny, kazeinát vápenatý, mliečny a sójový izolát. Obsahuje komplexné sacharidovú zmes, BCAA, extra dávku glutamínu, kreatínovú zmes v špeciálne vedecky vyvinutom pomere k podpore silového tréningu, k podpore rastu hmotnosti, zvýšenie svalovej hmoty viac, než u akéhokoľvek iného gaineru.HNACOU SILOU PLATINUM MASS SÚ:

1.     Sacharidy s rôznou úrovňou vstrebateľnosti (rýchle, stredné a pomalé vstrebávanie). Výsledok je konštantná hladina inzulínu a energie. Presne toto je spúšť k získaniu svalovej hmoty a väčšej sily.

 

2.     Ideálna zmes proteínu s pomalými a rýchlo vstrebateľnými bielkovinami (srvátkový proteín, mliečny proteín, kazeinát vápenatý, mliečny a sójový proteínový izolátov) pre konštantný príjem aminokyselín do svalových buniek. Výsledkom je konštantný príjem bielkovín do svalových buniek.

 

3.  Anabolické a antikatabolické prísady, ako je Glutamín a BCAA, aby sa do tela dostalo dostatočné množstvo najdôležitejších aminokyselín k podpore regenerácie a rastu svalovej hmoty. Bez týchto aminokyselín nedosiahnete svalového rastu.

 

4.     CELL Volumizer Kreatín Matrix (Kreatín Monohydrát, Tri kreatín Malate a Kreatín HCL) pre posilnenie svalového rozvoja a úrovne sily.

Táto špeciálna kreatínová zmes vám tiež prináša viac energie spôsobné ATP. Zvláštny pomer všetkých zložiek podporuje prirodzenú hladinu hormónov. Výsledkom je, že máte vyššiu hladinu rastového hormónu, inzulínu a testosterónu vo vašom tele. To vám zaručuje anabolický stav a pomôže vám získať viac svalovej hmoty a sily. Superior 14 Platinum Mass je ideálny doplnok výživy pre jedincov, ktorí chcú pridať užitočné kalórie do ich stravy, ako aj k zvýšeniu alebo udržanie svalovej hmoty.

Platinum Mass vám jednoducho pridá ďalšie kalórie v správnych porciách pomocou lahodného nápoja, bez toho aby ste sa museli obťažovať s prípravou ďalšieho jedla na cestu.

Výhody:

·        500 kalórií v jednej dávke

·        extra dávka kreatínu

·        extra dávka glutamínu

·        BCAA v pomere 2:1:1

·        vynikajúca krémova chuť

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 3 odmerky (150 g) do cca 240 ml studenej vody a dobre premiešajte. Užite jednu dávku denne. PLATINUM MASS môže byť konzumovaný okamžite pred alebo po tréningu na získanie optimálnych výsledkov.

Zloženie:
Proteín Blend (srvátkový koncentrát, koncentrát mliečnych bielkovín, kazeinát vápenatý, sójový a mliečny izolát), sacharidy (dextróza, maltodextrín, fruktóza), kakaový prášok s nízkym obsahom tuku (len čokoládové príchute), prírodné a umelé arómy.

Alergény: Obsahuje mlieko, sóju (lecitín). Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, sóju, vajcia a arašidy.

Upozornenie
: Užívajte tento výrobok iba ako doplnok stravy. Môže dôjsť k usadzovaniu výrobku vplyvom expedície. Vlhkosť môže spôsobiť zhlukovaniu a zafarbenie. Odmerka sa môže usadiť počas prepravy na dne. Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C a mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Detaily produktu
#33_011
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_029

Značka: BioTechUSA

CarboX - BioTechUSA

CarboX™ je vysoko pokrokový, vedecky vyvinutý komplex sacharidov. Dodá energiu pre optimálny tréning a zvyšuje energetickú úroveň po tréningu.

Cena 9,10 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]