Platinum 100% L-Arginine - MuscleTech

#18_023

Rýchlo vsrebateľný arginín v tabletách.

Príchuť
Množstvo
20,80 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Platinum 100% L-Arginine je rýchlo vstrebateľný arginín HCL v tabletách. Jednou zo zásadných funkcií arginínu je jeho funkcia prekurzora tvorby oxidu dusnatého (NO), ktorý rozšíri cievy a zvýši sa prekrvenie, čo umožňuje zásobenie periférií živinami a kyslíkom.

Arginín je jednou zo základných aminokyselín ľudského organizmu, je to neesenciálna aminokyselina s radom dôležitých úloh v organizme. Pozitívne ovplyvňuje produkciu oxidu dusnatého a v kľudovej fáze zvyšuje vylučovanie inzulínu. Tým dochádza k zintenzívneniu uskladnenia glykogénu, základného energetického zdroja vo svaloch. K ďalším funkciám L-arginínu patrí stimulácia vylučovania ľudského rastového hormónu, ktorá vedie k zlepšeniu syntézy proteínov a zároveň k zvýšenému odbúravaniu tukov.

Výhody:

·        rýchlo sa vstrebáva

·        vysoký obsah arginínu v jednej dávke

·        zlepšuje prietok krvi

·        zvyšuje vylučovanie inzulínu

·        zlepšenie funkcie pohlavných orgánov u mužov zvýšenie spermatogenézy (tvorba spermií)

·        podporuje tvorbu NO


Odporúčané dávkovanie: Užite 1 dávku (2 tablety) raz denne s pohárom vody.

Zloženie: Mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylcelulóza, kyselina stearová, obal (polyvinylalkohol, oxid titaničitý, polyetylénglykol, mastenec), oxid kremičitý, acesulfam draselný.

Alergény: Neobsahuje alergény.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujte na dobre uzatvorenom a suchom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#18_023
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #16_007

Značka: BSN

Glutamine DNA - BSN

Glutamine DNA neochutený pre všestrannosť miešania. Glutamín je neesenciálna aminokyselina, ktorá podporuje regeneráciu svalov po tréningu.

Cena 15,80 €
Viac
Vypredané