MuscleTech Platinum 100% Creatine 400 g
  • MuscleTech Platinum 100% Creatine 400 g
  • MuscleTech Platinum 100% Creatine, nutričné hodnoty

Platinum 100% Creatine - MuscleTech

#18_011

Platinum 100% Creatine najčistejší kreatín monohydrát. Kreatín podporuje rast a regeneráciu svalov, zvyšuje silu a podporuje tvorbu ATP.

Príchuť
Hmotnosť
15,80 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Najčistejší kreatín monohydrát


Platina 100% Creatine
 obsahuje v každej dávke 5 g kreatínu. 3 g kreatínu denne po dobu približne jedného mesiaca je minimálne množstvo potrebné na nasýtenie svalov, zvýšenie svalovej sily, zvýšenie výkonnosti a zväčšenie objemu svalov.


Kreatín od svojho zavedenia začiatkom 90-tych rokov, prešiel viacerými štúdiami, čo dokazuje, že je stále znova efektívny. Je schválený prakticky vo všetkých športových združeniach, čo z neho robí ideálny doplnok pre výkon a silu.

Kreatín dokáže rýchlo zvýšiť schopnosť svalových buniek regenerovať adenozíntrifosfát (ATP). ATP je primárny zdroj anaeróbnej energie. Vo svaloch sa kreatín monohydrát, zmení na molekulu nazývanú fosfokreatín, ktorý slúži ako zásobník na regeneráciu ATP. S vyššími úrovňami ATP budete môcť trénovať tvrdšie a rýchlejšie sa zotaviť medzi jednotlivými sériami, čo vám umožní viac cvičiť za kratší čas.

Jedným z pozitívnym atribútom kreatínu je proces známy ako „bunkový objem“. Kreatín monohydrát vtiahne vodu do svalovej bunky a efektívne zvyšuje jej objem. Zvýšenie bunkovej hydratácie a bunkového objemu môže bojovať proti rozkladu proteínov a stimulovať syntézu proteínov. Nasýtením svalov kreatínom môžete zvýšiť intracelulárnu tekutinu, čo vedie k väčším a plnším svalom.

Výhody:

  • podporuje rast svalov
  • zlepšuje regeneráciu svalov
  • zvyšuje silu
  • podporuje tvorbu ATP

Odporúčané dávkovanie

Nasycovacia fáza - prvé 3 dni zmiešajte 1 dávku (5 g) v 240 ml vody a užite 4 krát denne. 

Udržiavacia fáza - po 3 dňoch zmiešajte 1 dávku (5 g) v 240 ml vody a užite 1 - 2 krát denne.

Zloženie

Kreatín monohydrát.

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Skladujte na dobre uzatvorenom a suchom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#18_011
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #17_007

Značka: MusclePharm

Creatine - MusclePharm

Creatine zvyšuje silu, športový výkon, intenzitu tréningu, zlepšuje hydratáciu a podporuje rast svalov. Kreatín umožňuje dlhší a intenzívnejší tréning.

Cena 23,20 €
Viac
Vypredané