BioTechUSA One A Day 100 tabliet
  • BioTechUSA One A Day 100 tabliet
  • BioTechUSA One A Day, nutričné hodnoty

One A Day - BioTechUSA

#11_038

One A Day viaczložkový výživový doplnok obsahujúci dôležité vitamíny a minerálne látky, ktoré sa navzájom dopĺňajú pri vstupe do organizmu.

Množstvo
12,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Skvelý zdroj multivitamínov s minerálnymi látkami


One A Day
 je to viaczložkový výživový doplnok obohatený o dôležité vitamíny a minerálne látky, ktoré sa navzájom dopĺňajú pri vstupe do organizmu. Táto fantastická vitamínová zmes obsahuje 12 vitamínov, medzi nimi aj rad prospešných vitamínov B a 10 minerálnych látok.

Výhody:

  • obohatený o 12 vitamínov a 10 minerálnych látok
  • znižuje únavu a vyčerpanie
  • podporuje koncentráciu a energiu
  • prispieva k správnemu fungovaniu imunitnému systému 
  • udržiava zdravé kosti, zuby a vlasy
  • chráni pred stresom

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 tabletu denne s pohárom vody a jedlom.

Zloženie

Horečnaté soli kyseliny ortofosforečnej, objemové činidlo (celulózový gél), oxid horečnatý, kyselina L-askorbová, povlaková látka [stabilizátor (očkovaný kopolymér vinylalkoholu s etylénglykolom, polyvinylalkohol), protihrudkujúca látka (mastenec, mono a diglyceridy mastných kyselín), farbivo (oxid titaničitý)], fumaran železnatý, DL-alfa-tokoferylacetát, protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), nikotínamid, oxid zinočnatý, retinyl-acetát, síran mangánatý, D-pantotenát vápenatý, cholekalciferol, tiamínmononitrát, pyridoxín-hydrochlorid, riboflavín, kyselina pteroylmonoglutámová, jodid draselný, chlorid chormitý, molybdénan sodný, seleničitan sodný, D-biotín, kyanokobalamín. 

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste.

Detaily produktu
#11_038
Produkty v rovnakej kategórii: 20

Kód: #11_093

Značka: BioTechUSA

ALA - BioTechUSA

ALA je ideálny antioxidant, pretože sa rovnako dobre rozpúšťa v tuku aj vo vode. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitnému systému.

Cena 11,50 €
Viac
Posledné kusy na sklade