Coconut Oil

#13_089
Amix Nutrition

Rafinovaný kokosový olej.

Príchuť
Hmotnosť
7,30 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Mr. Popper s Coconut Oil je rafinovaný kokosový olej vyrobený kontrolovanou metódou rafináciou parou. Absolútne bez použitia chemických látok. Výhodou rafinovaného kokosového oleja je vyššia hodnota dymového bodu než sa vyskytuje u panenského kokosového oleja a vďaka tomu je vhodný pre varenie s teplotami až do 204 °C. Vďaka tejto skutočnosti sa hodí na smaženie a pečenie. Možno ho bežne použiť aj v starostlivosti o telo. Rafinovaný kokosový olej má neutrálnu vôňu a chuť oproti panenskému kokosovému oleju, ktorý má typicky kokosovú príchuť a vôňu. Z tohto dôvodu sa hodí do akýchkoľvek receptov, kde kokosová príchuť nie je žiadúca.

TIP: Ideálne pre prípravu palaciniek.


Výhody:

·        zdravá alternatíva bežného kuchynského oleja

·        vhodné na pečenie a smaženie

·        vhodné na prípravu palaciniek


Odporúčané dávkovanie:
Pre dosiahnutie najlepších výsledkov si ako doplnok vezmite 1 – 4 polievkové lyžice denne. Môže byť pridaný do vášho obľúbeného jedla na podporu výživy.


Zloženie: Organický rafinovaný kokosový olej (krajina pôvodu: Filipíny, Malajzia, Indonézia, Papua Nová Guinea).

Alergény:
 Môže obsahovať stopy orieškov a arašidov.

Skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo slnečného žiarenia až do teploty 15 °C. Nie je potrebné chladiť. Pevná látka pri izbovej teplote. Prirodzene sa topí pri 24 °C a po ochladení sa vracia na pevnú látku.

Detaily produktu
#13_089
2 ďalších produktov v rovnakej kategórii: