Oat 'N' Whey Scitec Nutrition, 1380 g
  • Oat 'N' Whey Scitec Nutrition, 1380 g

Oat 'N' Whey Scitec Nutrition, 1380 g

#12_026
Hodnotenie 

Oat 'N' Whey chutný napoj s vysokým obsahom bielkovín. Prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty, a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí.

Príchuť
17,90 €
S DPH
Množstvo
Posledné kusy v sklade

Popis

Oat 'N' Whey je chutný nápoj na doplnenie bielkovín


Oat ’N’ Whey
prispieva k rastu svalovej hmoty, k ich zachovaniu, a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí. Ovos je pre mnoho ľudí obľúbenou potravinou, bez toho, či vykonávajú ťažkú fyzickú prácu alebo nie. Ovos sa zmiešal so srvátkovou bielkovinou, čím sa vytvorilo také jedlo, ktoré možno pre podporu fyzického výkonu konzumovať kedykoľvek počas dňa. Pridaná bielkovina v Oat 'N' Whey je výlučne srvátkového pôvodu. Bielkoviny prijaté stravou, sú zdrojom životu nevyhnutných aminokyselín a dusíka, ktoré sú potrebné pre množenie tkanív a k ich zachovaniu.

Bielkoviny pochádzajúce z mlieka, sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné aminokyseliny, vrátane 9-tich aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať v strave (sú to menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín). Využiteľnosť bielkovín v strave sa hodnotí na základe množstva vstrebaného a v tele uloženého dusíka z danej bielkoviny, teda podľa toho, ako je schopná nahradiť denný úbytok dusíka.

Netto využitie bielkovín (NPU- Net Protein Utilisation) nám udáva v percentách množstvo prijatého dusíka, ktoré zostáva v tele. Biologická hodnota (Biological Value – BV) zase porovnáva pomer vstrebaného množstva dusíka a zadržaného dusíka v tele. Biologická hodnota závisí od NPU a stráviteľnosti. Srvátková bielkovina sa vyznačuje dobrou stráviteľnosťou a tiež dobrým aminokyselinovým zastúpením, preto má aj vynikajúcu biologickú hodnotu, ktorá je podobná ako pri mäse, rybách, mlieku a sóji.

Výhody:

  • môže sa jesť lyžičkou alebo piť vo forme nápoja
  • s obsahom taurínu
  • s vysokým obsahom bielkovín
  • skvelý na doplnenie bielkovín kedykoľvek počas dňa

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (92 g) v 400 ml vody alebo mlieka a užívajte kedykoľvek počas dňa.

Upozornenie

Nie je vhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby trpiace na kardiovaskulárne choroby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie

Skladujte na tmavom a suchom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_026

Špecifické referencie

ean13
5999100002791
Recenzie

Napíšte svoju recenziu

Oat 'N' Whey Scitec Nutrition, 1380 g

Oat 'N' Whey Scitec Nutrition, 1380 g

Oat 'N' Whey chutný napoj s vysokým obsahom bielkovín. Prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty, a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí.

Napíšte svoju recenziu
Produkty v rovnakej kategórii: 10

Kód: #11_049

Značka: BioTechUSA

Zero Syrup BioTechUSA, 320 ml

Recenzia(e): 0

Zero Syrup je lahodný nízkoenergetický sirup bez cukru a tuku, so sladidlami. Ideálne na dochutenie sladkých jedál ako sú napr.: palacinky, koláče, torty, pudingy a šľahačky.

Cena 4,95 €
Viac
Vypredané