Oat 'N' Whey - Scitec Nutrition

#12_026

S kvalitnou srvátkovou bielkovinou.

Príchuť
Hmotnosť
18,10 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Oat ’N’ Whey prispieva k rastu svalovej hmoty, k ich zachovaniu, a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí.* Ovos je pre mnoho ľudí obľúbenou potravinou, bez toho, či vykonávajú ťažkú fyzickú prácu alebo nie. Pre zvýšenie pohodlia sa v tomto produkte zmiešal ovos so srvátkovou bielkovinou, čím sa vytvorilo také jedlo, ktoré možno pre podporu fyzického výkonu konzumovať kedykoľvek počas dňa. Pridaná bielkovina je výlučne srvátkového pôvodu. Bielkoviny prijaté stravou, sú zdrojom životu nevyhnutných aminokyselín a dusíka, ktoré sú potrebné pre množenie tkanív a k ich zachovaniu.

Bielkoviny pochádzajúce z mlieka, sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné aminokyseliny, vrátane 9-tich aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať v strave (sú to menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín). Využiteľnosť bielkovín v strave sa hodnotí na základe množstva vstrebaného a v tele uloženého dusíka z danej bielkoviny, teda podľa toho, ako je schopná nahradiť denný úbytok dusíka.

Netto využitie bielkovín (NPU- Net Protein Utilisation) nám udáva v percentách množstvo prijatého dusíka, ktoré zostáva v tele. Biologická hodnota (Biological Value – BV) zase porovnáva pomer vstrebaného množstva dusíka a zadržaného dusíka v tele. Biologická hodnota závisí od NPU a stráviteľnosti. Srvátková bielkovina sa vyznačuje dobrou stráviteľnosťou a tiež dobrým aminokyselinovým zastúpením, preto má aj vynikajúcu biologickú hodnotu, ktorá je podobná ako pri mäse, rybách, mlieku a sóji.

Produkt obsahuje aj prídavok taurínu.

٭Vedecky dokázané, tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

Výhody:

·        môže sa jesť lyžičkou alebo piť vo forme nápoja

·        s obsahom taurínu

·        s vysokým obsahom bielkovín

·        skvelý na doplnenie bielkovín kedykoľvek počas dňa


Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 dávku (92 g) nápojového prášku Oat 'N' Whey v 400 ml mlieka a užívajte kedykoľvek počas dňa.

Zloženie:

Čokoláda: Ovsená múka (glutén), koncentrát srvátkovej bielkoviny (sójový lecitín), dextróza, kakaový prášok (obsah tuku 10-12%), prírodné a umelé arómy (čokoláda, smotanová vanilka), zvýrazňovač chute (chlorid sodný), taurín, sladidlá (acesulfám-K, sukralóza), zahusťovadlo (xantánová guma).

 

Jahoda: Ovsená múka (glutén), koncentrát srvátkovej bielkoviny (sójový lecitín), dextróza, prírodná a umelá aróma (jahoda), zvýrazňovač chute (chlorid sodný), farbivo (strawbery red), taurín, sladidlá (acesulfám-K, sukralóza), zahusťovadlo (xantánová guma).

 

Vanilka: Ovsená múka (glutén), koncentrát srvátkovej bielkoviny (sójový lecitín), dextróza, zvýrazňovač chute (chlorid sodný), prírodná a umelá aróma (vanilka), taurín, sladidlá (acesulfám-K, sukralóza), zahusťovadlo (xantánová guma).

Alergény: Produkt bol vyrobený v závode kde sa spracováva mlieko, vajcia, glutén, sója, lieskové oriešky, arašidy, zeler, ryby a kôrovcove.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Skladujte na tmavom a suchom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_026
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: