Scitec Nutrition Oat 'N' Whey 1380 g
  • Scitec Nutrition Oat 'N' Whey 1380 g
  • Scitec Nutrition Oat 'N' Whey, nutričné hodnoty

Oat 'N' Whey - Scitec Nutrition

#12_026

Oat 'N' Whey chutný napoj s vysokým obsahom bielkovín. Prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty, a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí.

Príchuť
Hmotnosť
18,10 €
s DPH
Množstvo
Posledné kusy na sklade

Popis

Chutný nápoj na doplnenie bielkovín


Oat ’N’ Whey
prispieva k rastu svalovej hmoty, k ich zachovaniu, a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí. Ovos je pre mnoho ľudí obľúbenou potravinou, bez toho, či vykonávajú ťažkú fyzickú prácu alebo nie. Ovos sa zmiešal so srvátkovou bielkovinou, čím sa vytvorilo také jedlo, ktoré možno pre podporu fyzického výkonu konzumovať kedykoľvek počas dňa. Pridaná bielkovina je výlučne srvátkového pôvodu. Bielkoviny prijaté stravou, sú zdrojom životu nevyhnutných aminokyselín a dusíka, ktoré sú potrebné pre množenie tkanív a k ich zachovaniu.

Bielkoviny pochádzajúce z mlieka, sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné aminokyseliny, vrátane 9-tich aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať v strave (sú to menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín). Využiteľnosť bielkovín v strave sa hodnotí na základe množstva vstrebaného a v tele uloženého dusíka z danej bielkoviny, teda podľa toho, ako je schopná nahradiť denný úbytok dusíka.

Netto využitie bielkovín (NPU- Net Protein Utilisation) nám udáva v percentách množstvo prijatého dusíka, ktoré zostáva v tele. Biologická hodnota (Biological Value – BV) zase porovnáva pomer vstrebaného množstva dusíka a zadržaného dusíka v tele. Biologická hodnota závisí od NPU a stráviteľnosti. Srvátková bielkovina sa vyznačuje dobrou stráviteľnosťou a tiež dobrým aminokyselinovým zastúpením, preto má aj vynikajúcu biologickú hodnotu, ktorá je podobná ako pri mäse, rybách, mlieku a sóji.

Výhody:

  • môže sa jesť lyžičkou alebo piť vo forme nápoja
  • s obsahom taurínu
  • s vysokým obsahom bielkovín
  • skvelý na doplnenie bielkovín kedykoľvek počas dňa

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (92 g) v 400 ml vody alebo mlieka a užívajte kedykoľvek počas dňa.

Upozornenie

Nie je vhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby trpiace na kardiovaskulárne choroby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie

Skladujte na tmavom a suchom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_026

Čokoláda

Ovsená múka (lepok), koncentrát srvátkovej bielkoviny (sójový lecitín), dextróza, kakaový prášok (obsah tuku 10 - 12 %), prírodné a umelé arómy (čokoláda, smotanová vanilka), zvýrazňovač chute (chlorid sodný), taurín, sladidlá (acesulfám-K, sukralóza), zahusťovadlo (xantánová guma).

Jahoda

Ovsená múka (lepok), koncentrát srvátkovej bielkoviny (sójový lecitín), dextróza, prírodná a umelá aróma (jahoda), zvýrazňovač chute (chlorid sodný), farbivo (strawbery red), taurín, sladidlá (acesulfám-K, sukralóza), zahusťovadlo (xantánová guma).

Vanilka

Ovsená múka (lepok), koncentrát srvátkovej bielkoviny (sójový lecitín), dextróza, zvýrazňovač chute (chlorid sodný), prírodná a umelá aróma (vanilka), taurín, sladidlá (acesulfám-K, sukralóza), zahusťovadlo (xantánová guma).

Alergény

Produkt bol vyrobený v závode kde sa spracováva mlieko, vajcia, lepok, sója, lieskové oriešky, arašidy, zeler, ryby a kôrovcove.

Produkty v rovnakej kategórii: 10

Kód: #11_137

Značka: BioTechUSA

Zero Syrup - BioTechUSA

Zero Syrup je lahodný nízkoenergetický sirup bez cukru a tuku, so sladidlami. Ideálne na dochutenie sladkých jedál ako sú napr.: palacinky, koláče, torty, pudingy a šľahačky.

Cena 4,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]