OAT & FRUITS BioTechUSA 70 g
  • OAT & FRUITS BioTechUSA 70 g
  • OAT & FRUITS BioTechUSA, nutričné hodnoty

OAT & FRUITS - BioTechUSA

#11_005

OAT & FRUITS ovsená tyčinka s obsahom vlákniny a chutnými kúskami ovocia. Vhodné pre vegetariánov a vegánov. Obohatená o vysoký obsah ovsa.

Príchuť
Hmotnosť
1,40 €
s DPH
Množstvo
Skladom [1-3 prac. dní]

Popis

BOAT & FRUITS ovsená tyčinka so skutočnými kúskami ovocia


V jednej tyčinke OAT & FRUITS sa nachádza vysoký obsah ovsa (rôzny podľa príchute) a skutočné kúsky ovocia. Vďaka obsahu ovsa obsahuje pomaly sa vstrebávajúce sacharidy, a vďaka ovociu obsahuje aj fruktózu s jednoduchým uhlíkovým reťazcom.


Hrozienka-arašidy

Ovsená tyčinka s hrozienkami, kúskami orieškov a mandlí, s čokoládovou polevou a kúskami čokolády. Zdroj vlákniny. Neobsahuje pšenicu. Je vhodná aj pre vegetariánov.


Hruška-malina

Ovsená tyčinka s jogurtovou polevou a s kúskami hrušky a malín. Zdroj vlákniny. Neobsahuje pšenicu. Je vhodná aj pre vegetariánov. 


Čučoriedka

Ovsená tyčinka s čučoriedkovou príchuťou, s kúskami čučoriedok. Zdroj vlákniny. Neobsahuje pšenicu a mlieko. Je vhodná aj pre vegánov.


Čokoláda-banán

Banánová ochutená ovsená tyčinka s kúskami čokolády a banánov.


Kokos-jogurt

Ovsená tyčinka s kokosovou príchuťou, s jogurtovou polevou a strúhaným kokosom.

Pekanový-vlašský orech

Ovsená tyčinka s pekanovými a vlašskými orechmi. Vďaka obsahu ovsa obsahuje pomaly sa vstrebávajúce sacharidy a vďaka olejnatým semenám obsahuje aj esenciálne mastné kyseliny a iné užitočné výživné látky. Zdroj vlákniny. Neobsahuje pšenicu a mlieko. Je vhodná aj pre vegánov. 

Výhody:

  • kúsky ovocia
  • skvelý zdroj vlákniny
  • vhodné pre vegetariánov a vegánov

Odporúčané dávkovanie

Užívajte pred tréningom, alebo namiesto menšieho jedla.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 - 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_005

Hrozienka-arašidy

Ovos (30 %), rastlinný margarín, trstinový cukrový, sirup, čokoládová poleva (18 %), surový trstinový cukor, kúsky čokolády (6 %), oriešky (3 %), hrozienka (3 %), mandle (2 %), rastlinný glycerol, sójová múka.

Hruška-malina

Ovos (29 %), jogurtová poleva (26 %) [cukor, hydrogenovaný rastlinný tuk, odstredený jogurtový prášok, srvátkový koncentrát, laktóza, kyselina citrónová, emulgátor (sójový lecitín), aróma], nehydrogenovaný rastlinný margarín, invertný cukrový sirup, surový trstinový cukor, hruška (3,5 %), rastlinný glycerol, sójová múka, mrazom sušené maliny (0,4 %), hrušková aróma, malinová aróma.

Čučoriedka

Ovos (42 %), nehydrogenovaný rastlinný margarín, invertný cukrový sirup, surový trstinový cukor, kúsky čučoriedok (4,5 %), rastlinný glycerol, mrazené sušené čučoriedky (0,5 %), čučoriedková aróma, sójová múka. 

Čokoláda-banán

Ovsené vločky (33 %), čokoládová poleva (17 %) [sacharóza, plne hydrogenovaný rastlinný tuk (palmový), kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, emulgátor, lecitíny (sója)], margarín [rastlinné oleje (palmový, repokový)], invertný cukrový sirup, trstinový cukor, sušené kúsky banánu (4 %), zvlhčovadlo (glycerol), sójová múka, aróma.

Kokos-jogurt

Ovsené vločky (32 %), jogurtová poleva (21 %) [sacharóza, plne a čiastočne hydrogenovaný rastlinný tuk (palmový), odtučnený jogurtový prášok, srvátkový prášok, emulgátor, lecitíny, prírodná aróma], margarín [rastlinné oleje (palmový, repkový)], invertný cukrový sirup, trstinový cukor, strúhaný kokos (3 %), zvlhčovadlo (glycerol), sójová múka, aróma.

Pekanový-vlašský orech

Ovos (38 %), nehydrogenovaný rastlinný margarín, invertný cukrový sirup, surový trstinový cukor, pekanový orech (5 %), vlašský orech (3 %), rastlinný glycerol, sójová múka, aróma.

Alergény
Lepok z ovsa, sója, mlieko, oriešky, mandle. Vyrobené v závode, kde spracovávajú aj arašidy, orechy a sezam.

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_001

Značka: BioTechUSA

GO Energy Bar - BioTechUSA

GO Energy Bar je cereálna tyčinka s ovocným želé s L-karnitínom, chrómom a vitamínmi, vhodná na doplnenie energie. Okamžitá energia kdekoľvek a kedykoľvek.

Cena 0,95 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]