NitroX Therapy - BioTechUSA

#11_070

Predtréningový prípravok s kreatínom, sacharidmi a BCAA.

Príchuť
Hmotnosť
1,10 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Žiadne zastavenie, nech ste akokoľvek unavení. Musíte dosiahnuť svoje ciele. Vždy je to ale možné dokázať s trochou motivácie, pretože energiu, ktorú potrebujete na tréning ste už vyčerpali. Vyberte si efektívne riešenie a skúste NitroX Therapy.

 

NOx NRG PUMP

Namiešaný len pre vás. Špeciálne zloženie Nitrox Therapy je založené na receptúre obsahujúcej špeciálne aminokyseliny. Každá dávka obsahuje 1 496 mg beta-alanínu, 459 mg L-citrulínu, 1496 mg L-arginínu HCl, ako aj citrát-malát vápenatý a L-arginín AKG.

ATP POWER

Produkt obsahuje 200 mg kofeínu na jednu dávku. Obsah niacínu prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Okrem vyššie uvedených zložiek obsahuje produkt aj alfa-lipoovú kyselinu a AMP (adenozínmonofosfát).

CARBORADE

Objavte CarboRADE, kombináciu skutočne jedinečného páru sacharidov, maltodextrínu a ribózy. Veľmi populárne a užitočné, obe účinné zložky majú energetický účinok.

CREATINE COMPLEX

Špeciálna kombinácia 4 rôznych kreatínov, ktoré sú vám k dispozícii: pufrovaný kreatín, kreatín pyruvát, kreatín-citrát a mikronizovaný kreatín.

BCAA a MINERAL

S esenciálnymi aminokyselinami, vitamínom B6 a minerálmi.

Výhody:

·        obsahuje len overené zložky

·        vynikajúca chuť

·        zvyšuje vytrvalosť a koncentráciu

·        maximálne napumpovanie a prekrvenie svalov

·        zvýšený prísun energie


Odporúčané dávkovanie: 
Zmiešajte 1 dávku (17 g) v 250 ml studeného nápoja a užite 30 minút pred tréningom.

Zloženie: CARBORADE (maltodextrín, ribóza), NOx NRG PUMP (beta alanín, L-arginín hydrochlorid, L-citrulín, citrát-malát vápenatý, L-arginín alfa-ketoglutarát), kyselina (kyselina citrónová), protihrudkovacie látky (oxid kremičitý, fosforečnany vápenaté), arómy. Creatine Complex [pufrovaný kreatín monohydrát (mikronizovaný kreatín monohydrát, oxid horečnatý)], kreatín pyruvát (mikronizovaný kreatín monohydrát, pyruvát vápenatý), kreatín citrát (mikronizovaný kreatín monohydrát, citrát trivápenatý), mikronizovaný kreatín monohydrát]). ATP POWER [kofeín bezvodý 1,2%, kyselina nikotínová, ALA (kyselina alfa lipoová), AMP (adenozínmonofosfát)], BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), soľ, regulátor kyslosti (vínany draselné). Mineral Blend (pyridoxínhydrochlorid, oxid zinočnatý, chlorid chromitý, horečnaté soli kyseliny citrónovej, fumaran železnatý, pyrofosforečnan železitý).

Broskyňa: farbivá (tartrazín*,indigotín);
Brusnica: farbivá (Allura červená AC*, indigotín);
Grapefruit: prášok z citrónovej kôry, farbivo (Allura červená AC*).
Modré hrozno: farbivá (Allura červená AC*, indigotín);
Tropické ovocie: farbivá (tartrazín, Allura červená AC)*;

*Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám, osobám citlivým na kofeín, s vysokým krvným tlakom a trpiacim na kardiovaskulárne choroby. Neúmerné užívanie kofeínu môže zapríčiniť podráždenosť, nespavosť, búšenie srdca. Nekombinovať s alkoholom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. V prípade, že užívate lieky, užívanie prípravku konzultujte so svojím lekárom.


Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_070
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #16_009

Značka: BSN

N.O.-Xplode XE Edge - BSN

N.O.-Xplode XE Edge predtréningový stimulant ideálny aj pre ten najintenzívnejší tréning. Podporuje regeneráciu svalov, dobije energiu a znižuje únavu.

Cena 19,20 €
Viac
Vypredané

Kód: #16_008

Značka: BSN

N.O.-Xplode 3.0 - BSN

N.O.-Xplode 3.0 predtréningový stimulant pre maximálny výkon aj pri tých najnáročnejších tréningových podmienkach. Podporuje regeneráciu svalov.

Cena 23,50 €
Viac
Vypredané