BioTechUSA NitroX Therapy 340 g
  • BioTechUSA NitroX Therapy 340 g
  • BioTechUSA NitroX Therapy, nutričné hodnoty

NitroX Therapy - BioTechUSA

#11_070

NitroX Therapy je predtréningový prípravok, ktorý prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Príchuť
Hmotnosť
18,90 €
s DPH
Množstvo
Posledné kusy na sklade

Popis

Predtréningový prípravok s kreatínom, sacharidmi a BCAA


NitroX Therapy
 je predtréningový prípravok, ktorý prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

NOx NRG PUMP
Špeciálne zloženie Nitrox Therapy je založené na receptúre obsahujúcej špeciálne aminokyseliny. Každá dávka obsahuje 1 496 mg beta-alanínu, 459 mg L-citrulínu, 1496 mg L-arginínu HCl, ako aj citrát-malát vápenatý a L-arginín AKG.

ATP POWER
Produkt obsahuje 200 mg kofeínu na jednu dávku. Obsah niacínu prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Okrem vyššie uvedených zložiek obsahuje produkt aj alfa-lipoovú kyselinu a AMP (adenozínmonofosfát).

CARBORADE
Objavte CarboRADE, kombináciu skutočne jedinečného páru sacharidov, maltodextrínu a ribózy. Veľmi populárne a užitočné, obe účinné zložky majú energetický účinok.

CREATINE COMPLEX
Špeciálna kombinácia 4 rôznych kreatínov, ktoré sú vám k dispozícii: pufrovaný kreatín, kreatín pyruvát, kreatín-citrát a mikronizovaný kreatín.

BCAA a MINERAL
S esenciálnymi aminokyselinami, vitamínom B6 a minerálmi.

Výhody:

  • obsahuje len overené zložky
  • vynikajúca chuť
  • zvyšuje vytrvalosť a koncentráciu
  • maximálne napumpovanie a prekrvenie svalov
  • zvýšený prísun energie

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (17 g) v 250 ml studeného nápoja a užite 30 minút pred tréningom.

Zloženie

CARBORADE (maltodextrín, ribóza), NOx NRG PUMP (beta alanín, L-arginín hydrochlorid. L-citrulín, citrát-malát vápenatý, L-arginín alfa-ketoglutarát), kyselina (kyselina citrónová). Protihrudkovacie látky (oxid kremičitý, fosforečnany vápenaté), arómy. Creatine Complex [pufrovaný kreatín monohydrát (mikronizovaný kreatín monohydrát, oxid horečnatý)]. Kreatín pyruvát (mikronizovaný kreatín monohydrát, pyruvát vápenatý). Kreatín citrát (mikronizovaný kreatín monohydrát, citrát trivápenatý). Mikronizovaný kreatín monohydrát]). ATP POWER [kofeín bezvodý 1,2 %, kyselina nikotínová, ALA (kyselina alfa lipoová). AMP (adenozínmonofosfát)], BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín). Sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), soľ, regulátor kyslosti (vínany draselné). Mineral Blend (pyridoxínhydrochlorid, oxid zinočnatý, chlorid chromitý. Horečnaté soli kyseliny citrónovej, fumaran železnatý, pyrofosforečnan železitý).

Broskyňa: farbivá (tartrazín*,indigotín).
Brusnica: farbivá (Allura červená AC*, indigotín).
Grapefruit: prášok z citrónovej kôry, farbivo (Allura červená AC*).
Modré hrozno: farbivá (Allura červená AC*, indigotín).
Tropické ovocie: farbivá (tartrazín, Allura červená AC)*.

*Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Alergény
Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám, osobám citlivým na kofeín, s vysokým krvným tlakom a trpiacim na kardiovaskulárne choroby. Neúmerné užívanie kofeínu môže zapríčiniť podráždenosť, nespavosť, búšenie srdca. Nekombinovať s alkoholom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. V prípade, že užívate lieky, užívanie prípravku konzultujte so svojím lekárom.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 - 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_070
Produkty v rovnakej kategórii: 11

Kód: #27_034

Značka: Nutrend

N1 Pre-Workout - Nutrend

Predtréningový prípravok N1 je určený tak ako pre silový, tak aj pre vytrvalostný výkon a dodá energiu a silu po celú dĺžku športovej aktivity.

Cena 18,78 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]