MuscleTech Nitro-Tech Power 1810 g
  • MuscleTech Nitro-Tech Power 1810 g
  • MuscleTech Nitro-Tech Power, nutričné hodnoty

Nitro-Tech Power - MuscleTech

#18_008

Nitro-Tech Power hydrolyzovaný srvátkový proteín. Obohatený o 30 g najrýchlejšie vstrebateľných a biologicky najvýhodnejších bielkovín.

Príchuť
Hmotnosť
60,49 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Budujte svalovú hmotu a zvýšte svoj výkon na maximum


Nitro-Tech® Power
 obsahuje 30 g najrýchlejšie vstrebateľných a biologicky najvýhodnejších bielkovín. Vrátane srvátkových peptidov a 97 % srvátkových bielkovinových izolátov, čo sú jedny z najčistejších zdrojov bielkovín dostupných pre športovcov. 


Srvátkové peptidy sú silným zdrojom aminokyselín odvodených od oveľa dlhších molekúl srvátkového proteínu. Srvátkové peptidy pomáhajú podporovať rýchle zotavenie sa z vyčerpávajúceho tréningu. Podporujú inzulínogénnu reakciu pre lepšie dodávanie živín. Srvátkové peptidy majú jednu z najvyšších biologických hodnôt akéhokoľvek zdroja bielkovín. Čo je hodnota, ktorá sa dáva zdrojom bielkovín na meranie toho, ako dobre sa absorbujú a používajú v tele.


Nitro-Tech Power obsahuje niekoľko kľúčových zložiek, ktoré pomáhajú budovať viac svalov ako kedykoľvek predtým. Dodávajú tiež silnú zmes prémiového 100 % srvátkového proteínu pre vynikajúcu absorpciu, stráviteľnosť a vysokú hladinu esenciálneho rozvetveného reťazca. aminokyseliny (BCAA).


Nitro-Tech Power je určený pre všetkých od aktívnych mužov po vysokovýkonných športovcov, powerlifterov, crossfittrov, kulturistov, vytrvalostných športovcov a pre kohokoľvek, kto chce budovať svalovú hmotu a zvyšovať výkon.

Výhody:

  • podporuje nárast a regeneráciu svalovej hmoty 
  • obsahuje najkvalitnejšie srvátkové proteíny 
  • 30 g bielkovín v jednej dávke 
  • rýchle sa vstrebáva

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (47 g - 48 g) v 240 ml vody. Užite 1 - 2 krát denne. Pre maximálny účinok rozmiešajte 2 dávky v 470 ml vody.

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Skladujte na dobre uzatvorenom a suchom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#18_008
2020-04-05

Trojitá čokoláda

Zmes bielkovín (srvátkové peptidy, 97 % srvátkový izolát, stredné nasýtené triglyceridy MCT), alkalizovaný kakaový prášok, prírodné a umelé arómy, zmes gúm (celulózová guma, xantánová guma, karagenan), soľ, oxid kremičitý, sukralóza, acesulfam draselný, sójový alebo slnečnicový lecitín.

Vanilka
Zmes bielkovín (srvátkové peptidy, 97 % srvátkový izolát, stredné nasýtené triglyceridy MCT), prírodné a umelé arómy, zmes gúm (celulózová guma, xantánová guma, karagenan), soľ, oxid kremičitý, sukralóza, acesulfam draselný, sójový alebo slnečnicový lecitín.

Alergény

Obsahuje sójové zrna, mlieko alebo výrobky z nich.

Produkty v rovnakej kategórii: 24

Kód: #27_008

Značka: Nutrend

Iso Whey Prozero - Nutrend

Iso Whey Prozero je ideálny pre doplnenie bielkovín pre kvalitnú obnovu svalovej hmoty. Obohatený o vysoký obsah prirodzene sa vyskytujúcich BCAA.

Cena 18,32 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_003

Značka: Nutrend

Long Protein - Nutrend

Long Protein obsahuje 80 % bielkovín v každej dávke. Je obohatený o BCAA, v každej dávke nájdete 7 g týchto vetvených esenciálnych aminokyselín.

Cena 31,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_007

Značka: Nutrend

Hydro Whey - Nutrend

Hydro Whey je hydrolyzovaný srvátkový izolát, ktorý je považovaný za jeden z najlepších zdrojov bielkoviny z hľadiska vstrebateľnosti, ale aj využiteľnosti.

Cena 34,70 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_019

Značka: BioTechUSA

Protein Power - BioTechUSA

Protein Power zo sójového izolátu, kazeínu a srvátky obohatený o kreatín pre zvýšenie fyzickej výkonnosti. Urýchľuje a zlepšuje regeneráciu svalov.

Cena 17,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]